گندمــ پرس : سال ۹۴ بدون شک شاهد حوادث تلخ و شیرین و خاصی خواهیم بود , همانگونه که اطلاع دارید در پایان این سال انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد. به گزارش گندمـــ پرس  کم کم صدای پای کاندیداهای احتمالی در گوشه و کنار شهرهای مختلف کشور به گوش می رسد […]

گندمــ پرس : سال ۹۴ بدون شک شاهد حوادث تلخ و شیرین و خاصی خواهیم بود , همانگونه که اطلاع دارید در پایان این سال انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

به گزارش گندمـــ پرس  کم کم صدای پای کاندیداهای احتمالی در گوشه و کنار شهرهای مختلف کشور به گوش می رسد , استان ما نیز از این قائده مستثنی نیست و کاندیداهای احتمالی با حضور درجمع مردم سعی در جلب نظر انها دارند.

 

در عین حال در شهرهای مختلف اسامی گوناگونی از افراد بعنوان کاندیداهای احتمالی مجلس دهم به گوش میرسد , منطقه سیستان نیز که در مجلس دو نماینده دارد از این قائده جدا نیست و از همکنون کاندیداهای قدیمی و جدید مشغول فعالیت شده اند.

درهمین راستا گندمـ پرس نیز طبق رسالتی که برای خود تعریف کرده است , سعی خواهد کرد , کاندیداهای احتمالی را در وهله اول معرفی و  مدتی بعد که احتمال حضور افراد قطعی شد , از طریق مصاحبه با آنان شما گرامیان را در شناخت افرادیکه در صحنه حضور دارند کمک نماید.

بنا براین گزارش یکی از کاندیداهای احتمالی حوزه انتخابیه زابل مهندس شیرعلی کوهکن رئیس فعلی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی سیستان می باشد.

شیرعلی کوهکن دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد اصلاح و نباتات از دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشجوی دکترای دانشگاه زابل می باشد.

وی درحال حاضر و از سال 85 رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی سیستان و پیش از این نیز مدتی بعنوان معاون پژوهشی این مرکز مشغول بفعالیت بوده است , وی همچنن مدتها نیز بعنوان مدیرکانون بسیج مهندسین شهرستان زابل مشغول بفعالیت بوده است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه