گندمـــ پرس : این مسابقات که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با هدف ترویج فرهنگ ورزش و اخلاق مداری بین جوانان شهرستان هیرمند از ابتدای دهه فجر امسال با حضور ۱۶ تیم آغار و پس از وقفه های مکرر در تاریخ ۲۵ اسفند به پایان رسید.           تیم های […]

گندمـــ پرس : این مسابقات که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با هدف ترویج فرهنگ ورزش و اخلاق مداری بین جوانان شهرستان هیرمند از ابتدای دهه فجر امسال با حضور ۱۶ تیم آغار و پس از وقفه های مکرر در تاریخ ۲۵ اسفند به پایان رسید.

 

 هیرمند

 

 

 

تیم های آرسنال شندل و عقاب موفق شدند پس از غلبه بر حریفان خود به مسابقه پایانی راه یابند.
بازی پایانی این مسابقات عصر امروز(دوشنبه) بین دو تیم آرسنال شندل و عقاب در سالن ورزشی روستای گله چاه برگزار شد که دو تیم در وقت عادی و اضافه به تساوی دو بر دو تن دادند و کار به ضربات پنالتی کشید و در نهایت این تیم عقاب بود که توانست با برتری بر تیم حریف خود، قهرمان این دوره جام دهه فجر شهرستان هیرمند شود

فرماندار شهرستان هیرمند و جمعی از مسئولین نیز این بازی را از نزدیک نظاره گر بودند و در انتهای بازی نیز جوایزی از سمت فرماندار به تیم قهرمان اعطا شد.

 

4

 

7

 

مسابقات فوتسال جام دهه فجر در شهرستان هیرمند طرفداران بسیای دارد و همه ساله این جام با حساسیت خاصی در این منطقه برگزار می شود(ندای هیرمند)

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه