تاریخ : شنبه, ۵ فروردین , ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023

شورای عالی امنیت ملی قبل برپاشدن فتنه تدبیر کند

  • کد خبر : 44755
  • ۰۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
شورای عالی امنیت ملی قبل برپاشدن فتنه تدبیر کند
نماز جمعه شهرعلی اکبر به امامت حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان برگزار شد .

گندم خبر, حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان گفت: مهم ترین مناسبت مسرت بخش این ایام که باعث نجات و شادی جهان اسلام و بلکه جامعه جهانی شد پایان سیطره شجره خبیثه داعش و حذف غده سرطانی داعش از جهان اسلام است این پیروزی و عظمت بزرگ مرهون رشادت های رزمندگان جان بر کف اسلام از کشور های عراق ، سوریه و لبنان گرفته تا ایران و افغانستان و پاکستان بویژه سردار بزرگ سپاه اسلام ، مالک اشتر ولی زمان حاج قاسم سلیمانی است که تحت تدابیر حکیمانه و پیامبر گونه ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری توانست این پیروزی و شکوه تاریخی را خلق کند .

 

امام جمعه شهر علی اکبر اظهار داشت: شش سال قبل فتنه ای خطرناک تر از فتنه خوارج عصر امیر المومنین علیه السلام توسط شیطان بزرگ آمریکا خبیث و با حمایت صهیونیسم جهانی تاسیس شد تا با ایجاد رعب و وحشت و اختلاف و آتش افزونی در بین جوامع اسلامی ریشه اسلام را بخشکانند . داعش که ادعای خلافت اسلامی عراق تا شام می کرد و از پیشرفته ترین تسلیحات دنیا بهره مند بود و بیشترین ثروت های دلاری را داشت یک شبه بوجود آمد در حمایت مستقیم و بی پرده دولت های غربی در این امر دیده می شود . در کتاب خاطرات کلینتون ، وزیر امور خارجه اسبق آمریکا اذعان می کند که ما داعش را برای تقسیم خاورمیانه جدید ایجاد کردیم و می نویسد من به ۱۱۲ کشور دنیا سفر کردم تا نقش آمریکا و بعضی کشور ها را در به رسمیت شناختن داعش بلافاصله بعد از تشکیل آن توضیح بدهم .

 

وی بیان کرد: سازمان های اطلاعاتی آمریکا ، انگلیس و رژیم صهیونیستیدر شکل گیری داعش نقش مستقیم داشتند و در عملیاتی به نام لانه زنبور گروه وحشی صفت داعش را تشکیل دادند برای اینکه از اسرائیل حمایت کند و بر اساس اندیشه های تکویری بنام اسلام سلاح را به سمت کشور های مسلمان مخالف اسرائیل نشانه بگیرد .

 خطیب جمعه شهرعلی اکبر تصریح کرد: گروه تروریستی داعش ، خطرناک ترین کروه تروریستی تاریخ بود که وحشیانه ترین جنایات را رقم زدند از سر بریدن و اعدام و زنده سوزاندن افراد تا قتل عام جمعی مردم یک منطقه و زیر چرخ تانک له کردن و در آب خفه کردن و هزاران جنایات دیگر و اهداف راهبردی داعش دراین مورد می توان بیان کرد .

 

۱ : تشکیل خلافت به اصطلاح اسلامی با هدف اشغال عراق و سوریه
۲ : گسترش فعالیت سلفی گری تکفیری برای ناکام نشان دادن دولت
۳ : اختلاف و تفرقه بین مذاهب اسلامی وریشه کنی تشیع ، چون دولت عراق دولت شیعی است چرا که شیعیان ۶۰ درصد جمعیت عراق را تشکیل می دهد و طبیعی هم هست که دولت برخاسته از رای اکثریت در این کشور است یک دولت شیعی باشد .
۴ : تضعیف و نابودی محور مقاومت برای از پای درآوردن نظام جمهوری اسلامی .

 

وی افزود: این گروه تروریستی ملعون و کافر می دانستند توان مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارند ابتدا سعی کردن کشور هایی که در محور مقاومت خاکریز ایران اسلامی هستند را تضعیف و نابود کنند بعد سراغ ایران بیایند که هدف اصلی و عمده داعش و حامیان داعش از ابتدا همین بوده است .

 

وی در ادامه بیان کرد: اما با اینکه شیرمردان ایرانی بارها هشدار داده بودند این کوته فکران وحشی صفت که با دم شیر بازی نکند اما حماقت کردند و به مجلس شورای اسلامی و حرم امام راحل وارد شدند و ترقه بازی کردند و از همانجا سرداران سپاه وعده در هم پیچیدن طومار آنها را دادند و این وعده صادق محقق شد و امروز اثری از شجره خبیثه و ملعون داعش وجود ندارد باید این پیروزی بزرگ را جشن گرفت و تبریک بگوییم به مقام معظم رهبری به سپاهیان اسلام ، به مرجعیت بزرگوار عراق حضرت آیت الله سیستانی که با فتوای تاریخی خود تمام اقوام و مذاهب عراق را جمع و متحد کرد .و تبریک بگوییم به سید پر افتخار و با صلابت لبنان سید نصر الله و به همه ملت ها و همه کشور ها که از این پدیده خطرناک رنج می بردند .

 

حجت الاسلام اشرفیان گفت: این پیروزی ثمره مقاومت و اتحاد و تبیعت از ولی فقیه بود ، کسانی که مدام سنگ اندازی می کردند و با کنایه حضور رزمندگان و مدافعان حرم را زیر سوال می بردند و شبهه می کردند که چرا ایران  در سوریه و عراق هزینه می کند امروز جوابشان را گرفتند که ایران اسلامی فراتر از مرز ها هزینه می کند برای امنیت و آرامش مردم عزیز این کشور است و حضور ایران بدلیل درخواستهای رسمی عراق و سوریه برای حمایت مستشاری و سیاسی در مبارزه با تروریسم و گرنه همانطور که داعش خودش را به مرز های ما رساند ممکن بود در کوچه و شهر های خود با آنها درگیر می شدیم ، و قدرتی فراتر از نظام جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه وجود ندارد که بتواند این گروه کثیف را به زباله دان تاریخ بفرستد .

 

وی در ادامه افزود: اما همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند نباید از مکر و حیله دشمن غافل باشیم ، دشمن شکست خورده قطعا با توئطه های جدید به دنبال فتنه های جدید است که اگر مردم بویژه علمای مذاهب هوشیار باشند هیچ غاطی نمی توانند انجام دهند .

 

وی گفت: اما پایان داعش پایان هرنسخه ای است که بجای مقاومت ودر برابر مقاومت باشد ، نسخه معامله و مذاکره با آمریکا را باطل می کند . معامله ای که می خواستداعش را از طریق تفاهم با حامیانش از بین ببرد عمر داعش را ۲۰ سال پیشبینی کرده بود ، اما با اقتدار و مقاومت طومار داعش برای همیشه جمع شد سردار سلیمانی وعده داد ۳ ماهه شر داعش را از کره زمین کم کند و به وعده اش عمل کرد و ما به وعده نهایی رهبر عظیم الشان و نائب امام زمان خود مبنی بر سرنگونی رژیم صهیونیستی تا ۲۵ سال آینده نزدیک تر شدیم ، اما بعضی از مسئولین و دولتمردان ما هم وعده هایی دادند که هنوز محقق نشده است .

 

امام جمعه شهرعلی اکبر گفت: در هفته گذشته شاهد سفر هیئت ۶۰ نفره اروپایی به تهران بودیم و همزمان با سفر این هیئت ، آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد بزودی دفتر اتحادیه اروپا در تهران افتتاح می شود .

وی افزود: با توجه به اینکه کشور های مهم اروپایی در تهران سفارتخانه دارند باید سوال کرد در رابطه با اروپا چه نیازو خلایی داریم که با تاسیس این دفتر در صدد پر کردن آن خلاء هستیم ؟ و اینکه آیا آنها نیاز به گشایش این دفتر دارند یا ایران ؟

وی در ادامه بیان کرد: با وجود سفارتخانه های کشور های قاره سبز اروپا باز چه خوابی برای ایران دیده که تعبیرش را در گرد تاسیس دفتر در تهران می داند؟

وی گفت: با توجه به اینکه حضور اروپایی ها در ایران و قرادادهای آنها از سابقه خوبی برخوردار نبوده و اینکه اروپا ثابت کرده که از خود عزم و اراده ای ندارد و وقتی آمریکا تصمیم بکاری بگیرد این شرکت های اروپایی مثل توتال ثابت کردند که به هیچ عنوان پایبندی به تعهدات را در خود احساس نمی کنند و با یک اخم آمریکا همه قرارداد ها و تعهدات را فراموش می کنند .

حجت الاسلام اشرفیان اظهار کرد: افتتاح دفتر اروپایی در ایران جا باز کردن برای جاسوسی آنهاست ، برای خواب هایی که دیدند که یکی از آن خواب ها جاسوسی و پرونده سازی علیه نظام ایران به بهانه حقوق بشر است اینها زمانی که دفتر نداشتند بی شرمانه و غیر قانونی پنهانی رفتند با افراد مسئله دار ومطرود نظام که عامل فتنه ۸۸ بودند دیدار کردند و شروع به پرونده سازی علیه نظام کردند اگر بخواهند رسما دفترو مصونیت سیاسی و قضایی برخوردار باشند باید هر روز شاهد یک تنش سیاسی و بازار گرمی برای دُوَل غربی باشیم اروپائیان حقوق بشر را در حمایت از مخالفان نظام ، حمایت از همجنس گرایان و تلاش برای یکسان سازی و فرهنگ ما با فرهنگ غرب و نابودی فرهنگ غنی ایران اسلامی می دانند .

وی در ادامه گفت: سابقه تاسیس دفتر اتحادیه اروپا در کشور اوکران به ایجاد آشوب و فتنه و تلاش برای کودتای نرم در اوکران منجر شد لذا از دستگاه دیپلماسی انتظار می رود از قضیه برجام درس بگیرند در این قضیه دقت بیشتری کنند شورای عالی امنیت ملی قبل از اینکه فتنه ای بپا شود تدبیر کند و اجازه دخالت بیگانگان در امور داخلی کشور را ندهد .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=44755
  • دیدگاه‌ها برای شورای عالی امنیت ملی قبل برپاشدن فتنه تدبیر کند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.