گندمـــ پرس :  فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان شهید دانایی‌فر یک ماه پس از انتقال به پاکستان توسط گروهک جیش العدل به شهادت رسیده بود. سردار رهامبخش حبیبی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در خصوص به شهادت رسیدن گروهبان یکم جمشید دانایی فر بیان داشت: در سال 92  پنج تن از مرزبانان کشورمان توسط گروهک […]

گندمـــ پرس :  فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان شهید دانایی‌فر یک ماه پس از انتقال به پاکستان توسط گروهک جیش العدل به شهادت رسیده بود.

سردار رهامبخش حبیبی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در خصوص به شهادت رسیدن گروهبان یکم جمشید دانایی فر بیان داشت: در سال 92  پنج تن از مرزبانان کشورمان توسط گروهک جیش العدل ربوده شده و پاکستان منتقل شدند.

تشییع جنازه شهید دانایی فر (44)

 

دستگیری عضو گروهک جیش الشیطـان و شناسایی محل دفن شهید دانایی فر

فرمانده مرزبانی استان با اشاره به اینکه با رایزنی های صورت گرفته 4 تن از مزرداران به میهمن بازگشتند ادامه داد:  گروهبان یکم جمشید دانایی‌فر از سوی افراد این گروهک به گروگان گرفته شده بود و وضعیت وی در هاله‌ای از ابهام بود که بالاخره با فعالیت‌ها و رایزنی‌های فراوان، مردم، مسئولان، مأموران انتظامی و امنیتی یکی از افراد این گروهک دستگیر و در بازجویی از وی محل جنازه مرزبان دانایی‌فر در خاک پاکستان شناسایی شد.

شهادت با طناب دار , یکماه پس از اسـارت

سردار رهامبخش ضمن بیان اینکه گروهبان جمشید دانایی فر یک ماه پس از انتقال به پاکستان توسط گروهک جیش العدل از 4 سرباز دیگر جدا شده و در منطقه ای به شهادت رسیده بود اظهار داشت: پیکر شهید دانایی‌فر در روز اول فروردین سال‌جاری به داخل کشور منتقل شد و لحظاتی پیش توسط همسر و خانواده‌اش شناسایی شد.

گفتنی است، برخی از شنیده‌های تایید نشده حکایت از آن دارد که دانایی‌فر پس از جدا شدن از گروه خود به منطقه‌ای برده شده و توسط طناب دار اعدام و به فیض شهادت نائل آمده است(باشگاه خبرنگاران)

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه