گندمــــ پرس : فرماندار ویژه زابل گفت:زمستان امسال با توجه به تدابیر جدید مشکل سوخت در سطح منطقه نخواهیم داشت.   به گزارش  گندمــــ پرس  با توجه به رسیدن سرمای زود هنگام در شمال استان سیستان و بلوچستان اکثر شهروندان سیستانی از کمبود سوخت زمستانی و داشتن مشکلاتی در زمستان امسال نگران هستند که در […]

گندمــــ پرس : فرماندار ویژه زابل گفت:زمستان امسال با توجه به تدابیر جدید مشکل سوخت در سطح منطقه نخواهیم داشت.

 

به گزارش  گندمــــ پرس  با توجه به رسیدن سرمای زود هنگام در شمال استان سیستان و بلوچستان اکثر شهروندان سیستانی از کمبود سوخت زمستانی و داشتن مشکلاتی در زمستان امسال نگران هستند که در این بحث   فرماندار ویژه زابل در گفتگو با اوشیداگفت:با توجه به زود رسیدن فصل سرما در منطقه سیستان جلسات متعددی با شعبه داران سوخت سفید برگزار شد.

 

ناظـری افزود : با برنامه ریزی مناسبی که جهت در دسترس قرار گرفتن سوخت برای همشهریان اتخاذ شده است ،مشکل سوخت در زمستان نخواهیم داشت.

 

وی اظهار کرد :  ذخیره نفت در شهرستان زابل مفید صورت گرفته است،و از این جهت ما نگران سوخت زمستانی نخواهیم بود.
وی بیان کرد:همکاری استان و به موقع رسیدن ناوگان حمل سوخت و بارگیری از بندر عباس سبب می شود که زمستان امسال مشکل سوخت سفید نداشته باشیم.

 

فرماندار ویژه زابل گفت:علاوه بر ذخیره سازی صورت گرفته در انبارهای این شرکت، از ابتدای امسال تاکنون ۵۰۰ لیتر نفت سفید برای هر خانوار تحت پوشش توزیع شده است.

 

وی افزود در حین توزیع نفت در مراکز مربوطه بازرسینی از سوی فرمانداری و شرکت نفت زابل از نحوه توزیع آن نظارت دارند./اوشیدا

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه