گندم پرس: منطقه پنج کبدی کشور با هدف توسعه و تعمیم رشته کبدی در بین نوجوانان، علاقمندان و خانواده ها، جشنواره همگانی کبدی را با حضور استان های سیستان وبلوچستان، خراسان جنوبی، کرمان، یزد و هرمزگان جمعه ۲ بهمن از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ در زهک سیستان وبلوچستان برگزار می شود.   محمدرضا مقصودلو […]

گندم پرس: منطقه پنج کبدی کشور با هدف توسعه و تعمیم رشته کبدی در بین نوجوانان، علاقمندان و خانواده ها، جشنواره همگانی کبدی را با حضور استان های سیستان وبلوچستان، خراسان جنوبی، کرمان، یزد و هرمزگان جمعه ۲ بهمن از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ در زهک سیستان وبلوچستان برگزار می شود.
 
محمدرضا مقصودلو رئیس فدراسیون کبدی به زهک سفر می کنند تا از نزدیک جشنواره همگانی کبدی و عملکرد نوجوانان و آینده سازان این رشته را زیر نظر بگیرد.
 
جشنواره های همگانی کردن کبدی در مناطق شش گانه طبق تفاهم نامه فدراسیون کبدی با معاونت همگانی وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۴ برگزار شد و فدراسیون کبدی در همه مناطق شش گانه در هر دو بخش آقایان و بانوان این جشنواره ها را برگزار کرد و بنا بر اعلام وزارت ورزش و جوانان فدراسیون کبدی جزو ۴ فدراسیون برتر کشور در عرصه همگانی قرار دارد.
 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه