شهرگندمـــ : نماینده استان در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر والیبال کشور از ساعت 17 در سالن استانداری زاهدان و با حضور بیش از 2 هزار و 500 تماشاچی پذیرای میزان مشهد بود که با خلق شگفتی این تیم مدعی و پر مهره مشهدی را شکست داد. شهرداری زاهدان در این دیدار سه بر یک […]

شهرگندمـــ : نماینده استان در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر والیبال کشور از ساعت 17 در سالن استانداری زاهدان و با حضور بیش از 2 هزار و 500 تماشاچی پذیرای میزان مشهد بود که با خلق شگفتی این تیم مدعی و پر مهره مشهدی را شکست داد.

شهرداری زاهدان در این دیدار سه بر یک میزان مشهد را که از بازیکنان مطرحی همچون شکوری، غلامی، مهدوی، ظریف و دیگر بازیکنان داخلی و خارجی بهره می‌برد از پیش رو برداشت.

 به گزارش شهرگندمــ به نقل از فارس نماینده استانمان در ست‌های اول‌، سوم و چهارم‌ تیم مشهدی را برد و میزان تنها در ست سوم و آن هم به سختی با نتیجه 27 بر 25 پیروز شد.

شهرداری زاهدان با کسب سه امتیاز کامل این بازی چهار امتیازی شد و در رتبه چهارم گروه یک لیگ برتر والیبال قرار گرفت.

این دیدار دو کارت زرد داشت که فرهاد ظریف از میزان و بهزاد به‌نژاد از شهرداری زاهدان به دلیل اعتراض به داور کارت زرد دریافت کردند.

تیم شهرداری زاهدان ست دوم را بسیار نزدیک به حریف واگذار کرد و وحید والی و عارف باقرزاده از بازیکنان شاخص این تیم در این مسابقه بودند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه