گندمـــ پرس : متاسفانه سال جاری از آغاز تا به پایان دسختوش اتفاقات تلخ و ناگوار بود که هر از گاهی با انتشار این اخبار مردم استان را به غم و اندوه فرو می برد. از ابتدای امسال تا کنون دهها مامور نیروی انتظامی , چند معلم و افراد عادی به طرق مختلف در نقاط […]

گندمـــ پرس : متاسفانه سال جاری از آغاز تا به پایان دسختوش اتفاقات تلخ و ناگوار بود که هر از گاهی با انتشار این اخبار مردم استان را به غم و اندوه فرو می برد.

از ابتدای امسال تا کنون دهها مامور نیروی انتظامی , چند معلم و افراد عادی به طرق مختلف در نقاط مختلف استان به شهادت رسیدند.

معلم شهید جواد نوروزی در فروردین سال جاری  و حال امروز نیز دو روز مانده با شروع سال جدید  سه سرباز دیگر در منطقه پیردان شهرستان سرباز به خیل عظیم شهیدان پیوستند تا بار دیگر خرده شرارتی دیگر فضای استان را همراه با غم و اندوه نماید. و سال 93 را سالی همراه با شهادت فرزندان پاک استان و دیگر نقاط کشور دراستانمان بنامیم و امیدوار باشیم که در سال 94 کمتر شاهد پرپر شدن فرزندان پاک این مرز و بوم باشیم.

 

به گزارش گندمــ پرس به نقل از آفتاب بر اثر انفجار تله انفجاری صبح امروز (پنجشنبه)، در نزدیکی پلی در منطقه پیردان شهرستان سرباز، سه نفر از ماموران انتظامی به شهادت رسیدند.

 

تله انفجاری

 

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این ماموران بر اثر انفجار تله انفجاری که در مسیر تردد آنها قرار گرفته بود به شهادت رسیدند.

میرشکار گفت: در این انفجار یک نفر از ماموران هم زخمی شد.  

وی با وجود ارائه این اطلاعات بر رسانه ای نشدن اخبار مربوط تاکید کرد.

میرشکار همچنین ازعملیاتی در شب گذشته علیه گروهک تروریستی و دستگیری چهار نفر از عوامل این گروهک  و کشته شدن یکی از آنان خبر داد اما توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه نکرد.

تصویر : ارشیو

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه