خیلی از مسئولان دولتی و حتی حکومتی فقط در حد همان فضای مجازی قبول زحمت نمودند که باز هم جای بسی قدردانی دارد چون حداقل فعالیتی از خود نشان دادند.

گندم خبر, خبری مبنی بر طبخ گوشت گربه برای اطعام اعضای خانواده ای سیستانی چند روزیست که نقل محافل حقیقی و مجازی شده است، ادعایی که اصل آن (فقر بیش از حد در برخی خانواده ها) غیر قابل انکار می باشد.

 

واکنش های زیادی از سوی همه به این جسارت صورت پذیرفت، برخی واکنش ها در کمال ادب و متانت اما برخی واکنش ها بسیار بی ادبانه و بدور از شان سیستانیان با توجه به عقبه تاریخی و فرهنگی که همه به آن اعتقاد دارند بود.

 

خیلی از مسئولان دولتی و حتی حکومتی فقط در حد همان فضای مجازی قبول زحمت نمودند که باز هم جای بسی قدردانی دارد چون حداقل فعالیتی از خود نشان دادند.

 

اما خیلی از افراد هم بودند که ادعای حق خواهی و مطالبه گری آنان گوش فلک را کر کرده ولی در این ماجرا ترجیح دادند سکوت اختیار کنند.

 

تمام این مباحث و هیاهوها نیز تمام شد اما آنچه پایانی ندارد فقر و گرفتاری افراد ساکن در روستاهایی است که آن خبرنگار در مطلب خویش به آن اشاره کرده بود.

 

از آن همه افراد که در زیر پست شمشادی خبرنگار صداسیما نظر خویش را قرار دادند چند نفر به روستاها مراجعه نموده اند تا جویای اوضاع و احوال آنان از نزدیک باشند؟؟؟

 

جناب فرمانداری که ۱۲ سال است این منصب را اشغال نموده اید، عنوان معاونت ویژه را.یدک می کشید و آن خبرنگار را تهدید به شکایت می نمایید، آیا به این مناطق رفته اید؟ چه اقدامی برای کاهش مصایب آن مرزداران غیور نموده اید؟؟

 

آقای فرماندار هیرمند، چه کرده اید؟ زمانی که مسئولیتی را پذیرفته اید باید طرح و ایده داشته باشید اگر فکر میکنید نمی توانید،.قطع به یقین کسانی هستند که بایک مدیریت صحیح و جهادی بتواند قدری حتی ناچیز از این مشکلات بکاهد عرصه را برای آنان خالی کنید تا خادم بی منتی برای ملت باشند.

 

به چه کسی و به چه مقامی باید از شما نمایندگان دولتی که به عنوان فرماندار، بخشدار و … بر روی صندلی های خویش تکیه زده اید شکایت کم کاری هایتان را بنماییم؟؟؟

 

ائمه جمعه در این داستان کجا بودند؟چرا برخی از آنان حتی زحمت واکنش نشان دادن به این توهین را از تریبون های نماز جمعه به خویش ندادند؟؟؟

 

فردی محلی خاطره ای از حضور یکی از نمایندگان فعلی در زمان ایام انتخابات  در مسجد روستا و اشک تمساحی که از چشم وی جاری گردیده بود تعریف می کرد، شما دو عزیز پر مدعا در کجای این پازل نقش آفرینی می نمایید؟؟؟

 

از قدیم گفته اند سوزنی به خویش و جوال دوزی به دیگری زنید، زمانی که ما بومیان منطقه از حال همسایه خویش بی خبر باشیم همین خواهد شد که افرادی با آگاهی کم دست به کار و گاها ناخواسته این چنین جسارت هم می نمایند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه