تاریخ : چهارشنبه, ۸ تیر , ۱۴۰۱ Wednesday, 29 June , 2022

شمشادی عذرخواهی کرد اما آیا مسئولان جسارت قبول کوتاهی های خویش را دارند؟؟؟

 • کد خبر : 46683
 • ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
شمشادی عذرخواهی کرد اما آیا مسئولان جسارت قبول کوتاهی های خویش را دارند؟؟؟
خیلی از مسئولان دولتی و حتی حکومتی فقط در حد همان فضای مجازی قبول زحمت نمودند که باز هم جای بسی قدردانی دارد چون حداقل فعالیتی از خود نشان دادند.

گندم خبر, خبری مبنی بر طبخ گوشت گربه برای اطعام اعضای خانواده ای سیستانی چند روزیست که نقل محافل حقیقی و مجازی شده است، ادعایی که اصل آن (فقر بیش از حد در برخی خانواده ها) غیر قابل انکار می باشد.

 

واکنش های زیادی از سوی همه به این جسارت صورت پذیرفت، برخی واکنش ها در کمال ادب و متانت اما برخی واکنش ها بسیار بی ادبانه و بدور از شان سیستانیان با توجه به عقبه تاریخی و فرهنگی که همه به آن اعتقاد دارند بود.

 

خیلی از مسئولان دولتی و حتی حکومتی فقط در حد همان فضای مجازی قبول زحمت نمودند که باز هم جای بسی قدردانی دارد چون حداقل فعالیتی از خود نشان دادند.

 

اما خیلی از افراد هم بودند که ادعای حق خواهی و مطالبه گری آنان گوش فلک را کر کرده ولی در این ماجرا ترجیح دادند سکوت اختیار کنند.

 

تمام این مباحث و هیاهوها نیز تمام شد اما آنچه پایانی ندارد فقر و گرفتاری افراد ساکن در روستاهایی است که آن خبرنگار در مطلب خویش به آن اشاره کرده بود.

 

از آن همه افراد که در زیر پست شمشادی خبرنگار صداسیما نظر خویش را قرار دادند چند نفر به روستاها مراجعه نموده اند تا جویای اوضاع و احوال آنان از نزدیک باشند؟؟؟

 

جناب فرمانداری که ۱۲ سال است این منصب را اشغال نموده اید، عنوان معاونت ویژه را.یدک می کشید و آن خبرنگار را تهدید به شکایت می نمایید، آیا به این مناطق رفته اید؟ چه اقدامی برای کاهش مصایب آن مرزداران غیور نموده اید؟؟

 

آقای فرماندار هیرمند، چه کرده اید؟ زمانی که مسئولیتی را پذیرفته اید باید طرح و ایده داشته باشید اگر فکر میکنید نمی توانید،.قطع به یقین کسانی هستند که بایک مدیریت صحیح و جهادی بتواند قدری حتی ناچیز از این مشکلات بکاهد عرصه را برای آنان خالی کنید تا خادم بی منتی برای ملت باشند.

 

به چه کسی و به چه مقامی باید از شما نمایندگان دولتی که به عنوان فرماندار، بخشدار و … بر روی صندلی های خویش تکیه زده اید شکایت کم کاری هایتان را بنماییم؟؟؟

 

ائمه جمعه در این داستان کجا بودند؟چرا برخی از آنان حتی زحمت واکنش نشان دادن به این توهین را از تریبون های نماز جمعه به خویش ندادند؟؟؟

 

فردی محلی خاطره ای از حضور یکی از نمایندگان فعلی در زمان ایام انتخابات  در مسجد روستا و اشک تمساحی که از چشم وی جاری گردیده بود تعریف می کرد، شما دو عزیز پر مدعا در کجای این پازل نقش آفرینی می نمایید؟؟؟

 

از قدیم گفته اند سوزنی به خویش و جوال دوزی به دیگری زنید، زمانی که ما بومیان منطقه از حال همسایه خویش بی خبر باشیم همین خواهد شد که افرادی با آگاهی کم دست به کار و گاها ناخواسته این چنین جسارت هم می نمایند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46683

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
 1. واقعا ناراحت شدم از این توهین دروغ ولی این را هم میدانیم که مردم همه روستاهای زابل با فقر دست وپنجه نرم میکنند واین مردم شریف وبی ادعا چیزی نمیگویند وهیچ مسولی به داددل این افراد نمیرسد

 2. احسنت بر گندم خبر – آقای ناطری در این چند سال چه دردی از ما دوا کردی ؟ آقای فرماندار پروازی هیرمند که تا چهارشنبه ها بزور در شهر دوست محمد دیده میشوی چه برنامه و طرحی شما داده اید ؟ بجز همکاری با مافیای …ی

  دوستان گندم خبر تحقیق کنید تانکرها و تراکتورهای سوخت از مرز میلک نقش فرماندار در این قضیه چیه ؟؟؟
  پول کارتهای مرز نشینی کجا شد آقای فرماندار هیرمند ؟
  آیا این پول خوردن داشت ؟

  وای بر ما با این مسئولین بی لیاقت و بی کفایت مان

  خود کرده را تدبیر نیست …………..

 3. سیستان غرق درمصائب ومشکلات ومسئولان از همه جا بی خبر وفقط بلدند انکار کنند چون شکمشان سیر ولی طبق ضرب المثل (سیر غم گرسنه نیست سوار غم پیاده نیست)پس حال مردم را درک نمیکنند وتکذیب میکنند

 4. متن عالی بود.تمام مواردی که اشاره فرمودید کاملا درست و بحق است.در کنار موارد فوق نقش رسانه ها و خبرگزاری ها هم بی تأثیر نخواهد بود.یاحق

 5. سلام، فرمانداری ویژه در رد مطالب آقای شمشادی، به او ایراد گرفته که اطلاعی از تقسیمات کشوری ندارد وگفته است که روستاهای مذکور در خبر در حوزه زابل نیست ومدعیست که شمشادی زابل را بدنام کرده درحالی که مناطق محروم نامبرده شده در گزارش از شهرستان هیرمندند. زهی تاسف. مثلاً آقای ناظری معاون استاندار در سیستان هستند. فرماندار وبخشداران تحت امرش فقط مترسک هستند. آنها چه زمانی که … بخشدار بود وچه اکنون که والی وفرماندار است، به زراندوزی شهره خاص و عام هستند. درست نوشته اند دوستی که وی را فرماندار پروازی نامیده اند امافساد نهادینه چنان اختاپوس وار به تنه مردم چسبیده که اینان را ککی هم نمی گزد

 6. آقا سطلهای آشغال چقدربوی نامطبوع می دهد جوان سیستانی درشهرستان زابل پسماند غذا رااستفاده می کند آیا ندیده اید درود برشمشادی