شهرگندمــــ : فرماندار شهرستان سرباز، از زخمی شدن یک معلم بر اثر شلیک گلوله از سوی سارقان مسلح و مقاومت وی در مقابل آنان خبر داد.   به گزارش شهرگندمــــ به نقل از ایرنا  حمیدالدین یوسفی ‘ ضمن تایید زخمی شدن این معلم به نام ‘ عبدالحمید کرد ‘ در یکی از روستاهای بخش پیشین […]

شهرگندمــــ : فرماندار شهرستان سرباز، از زخمی شدن یک معلم بر اثر شلیک گلوله از سوی سارقان مسلح و مقاومت وی در مقابل آنان خبر داد.

 
به گزارش شهرگندمــــ به نقل از ایرنا  حمیدالدین یوسفی ‘ ضمن تایید زخمی شدن این معلم به نام ‘ عبدالحمید کرد ‘ در یکی از روستاهای بخش پیشین براثر شلیک گلوله از سوی سارقان مسلح گفت: این معلم دبستان امید روستای کلات چات از گورشون به همراه یکی دیگر از همکاران خود هنگام بازگشت از مدرسه در دام سارقان مسلح موتورسوار گرفتار شد که به سبب مقاومت در مقابل سارقان از ناحیه پا مورد اصابت تیر سارقان قرار گرفت و زخمی شد.
 
او با اشاره به اینکه سارقان پس از تیراندازی و زخمی کردن این معلم متواری شدند، گفت: حال عمومی این معلم مجروح رضایت بخش است و به معلم دیگر به نام ‘ عظیم ندرتزهی ‘ در این حادثه آسیبی وارد نشده است.
 
رییس شورای تامین شهرستان سرباز با بیان اینکه به محض وقوع این حادثه نیروی انتظامی و امنیتی وارد عمل شدند، گفت: با آغاز این عملیات تعدادی سارق سابقه دار دستگیر شده اند و جستجو برای دستگیری سارقان مسلح در وقوع این حادثه نیز در حال انجام است.
 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه