گندمــــ پرس : این روزهها درکوچه و خیابان های شهر شاهد تلاش های بی دریغ پرسنل خدوم  شهرداری هستیم  که با کمترین امکانات و در گرما و سرما برای رفاه حال شهروندان و زیبا تر نمودن چهره ی خسته و غبار گرفته ی شهر تلاش می کنند.   حال اینکه با وجود کارسخت و تلاش […]

گندمــــ پرس : این روزهها درکوچه و خیابان های شهر شاهد تلاش های بی دریغ پرسنل خدوم  شهرداری هستیم  که با کمترین امکانات و در گرما و سرما برای رفاه حال شهروندان و زیبا تر نمودن چهره ی خسته و غبار گرفته ی شهر تلاش می کنند.

 

حال اینکه با وجود کارسخت و تلاش خستگی ناپذیر، حقوق اندک این عزیزان گاها 2یا 3ماه به تعویق می افتد و ازحق نگذریم  شاهد زحمات مجموعه نوسازی ودرآمدی شهرداری برای پرداخت حقوق این عزیزان هستیم.

 

این امر ما را بر آن داشت تا به امید برداشتن قدمی کوچک ،برای جلوگیری از اجحاف در حق این عزیزان زحمت کش ،مساله را پیگیری و منعکس نماییم تا شاید اندکی از سنگینی بار این کار سخت که انجامش نیاز به انگیزه و زیبانگری بسیار دارد از شانه های این مردان خدا دوست کاسته شود.

 

  در نخستین گام لازم دانستیم به سراغ اعضای گرامی شورای شهر برویم که با رای مستقیم مردم جهت خدمت به شهروندان انتخاب شده اند ودرقبال این مردم مسئولیت خطیری دارند و باید یاریگر  مجموعه شهرداری جهت پیشبرد اهداف کلان بهسازی شهر باشند.

 

شرایط موجود حاکی ازین است که گویا متاسفانه این روزهها برخی از عزیزان شورای شهر، بال پرواز به سمت اهداف خرد و کلان شهرداری که نیستند هیچ، با وجود اشراف بر مشکلات فراوان شهر و شهرداری زابل،  بارهای سنگین اداری ومالی نیز بردوش این ارگان می گذارند .

 

آقا وخانم عضو شورای شهر!

 

 شما برای خدمت به مردم قسم یاد کرده اید…..

 

نه اینکه عنوان شورای شهری را برای پیشرفت  وکسب جایگاه مدیریتی در شغل اصلی تان هدف قرار دهید.

 

آقـای عضومحترم شورای شهر!

که ابتدای انتخابتان سودای خدمت داشتید وحال برای به دست آوردن پست سیاسی درفرمانداری به هر دری می زنید.مردم شما و اعمالتان را قضاوت خواهند کرد.

 

آقـای محترم شـورای شهـر!

 که رییس اداره آموزشی شهر شده اید شما وظیفه تان خدمت به شهر ومردم شهر است و دربرابر خداوند ومردم  قسم یاد کرده اید برای آبادانی دیارتان بکوشید.

 

آیا رسم انصاف و معرفت در قبال مردمی که صادقانه شما را برگزیدند این است که برای کسب رضایت  مدیرکل تان دراستان حق وحقوق شهرداری رادر ساخت وسازهای وابسته به مجموعه کاری تان پرداخت نکنید وبه دنبال تفاهم نامه و مصوبه ای سوری باشید تا به اهداف سیاسی تان برای ثبات خود برسید؟

 

خیـر جنـاب رییس ارجمنـد !

شما موظف به پرداخت حق وحقوق شهرداری هستید تابتوانند حقوق انسانهایی که نان به عرق جبین می خورند پرداخت نمایند همانهایی که در آنزمان که ما و شما در خواب ناز به سر می بریم با کمر خمیده، جارو به دست، مشغول کار بی ادعا هستند .

 

آقای رییس شورای شهـر !

 شما نیز حواستان باشد که اگر مردم داری برای عدم پرداخت بدهی سازمان تان باعث بقای اعتبار کاری تان می شود در ازای آن اعتماد مردمی که به امید برخورداری از شهری زیباتر، به شما رای دادند،از دست خواهید داد .

 

برادر بزرگـوار!

شما در مقبال دستان پینه بسته تک تک کارگران دوست داشتنی شهرداری دین دارید و باید در محضر خدا پاسخگو باشید.

 

آقـای عضـو جدید شـورای شهـر !

شما را نیز همین مــردم برگــزیدند نه کدخدای فـامیل تان که هنـوز یک ماه از حضـورتان در شورای شهر نگذشته بود، ابتدا به فکر آسفالت کوچه ی  منزل ایشان بودید !

 

بازسـازی کـوچـه ها و خیابانها امـر نیکـی ست،خـدا خیرتان دهد!!! امـا اگـر جـانب اعـتدال و عـدالت رعایت گردد.

 

 مگر شعار شما در روزهای تلاش برای کسب سمت جز این بود؟

 

و در پایان ؛

 

دوستان شورای اسـلامی شهـر، شما در قبال مـردم مـوظف و متعـهدید و مهمتـرین وظیفه تان نظارت بر شهرداری ست نه فشار به شهرداری ومردم داری های کاذب جهت رسیدن به منافع شخصی وچاپلوسی برخی از همکاران تان در شورای شهر و بدانید سکوت تان چیزی جز خیانت نیست .

 

آقـــا شهـــردار

 

آیا این سکـوت فراگــیر، دربرابر اعضــای شورای شهـر باعث ثبات شما خواهد بود؟

 

  نیاز است که سخنـی هـم با جـناب آقــای فرماندار داشته باشیم؛

 

مگـر نه اینکه شمـا در قبال تک تک مصـوبه هــای درست و نادرست شـورای شهـر مسئول هستید چگـونه است که از کنار برخـی از آنهـا به راحتـی می گــذرید؟

 

ما چشم به راه پاسخ سوالاتمان از سوی مسولین مربوطه می مانیم .

 

به امید زیبایی و آبادانی سرزمین ماسه ها و حماسه ها ؛ سیستان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه