شهرگندمـــ : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: کارخانه رنگین کمان شهرستان هیرمند مستقر در ناحیه صنعتی زهک در استان سیستان و بلوچستان به چرخه فعالیت بازگشت. به گزارش شهرگندمــــ به نقل از تسنیم  , حسینعلی سارانی امروز در بازدید از واحد تولیدی کارخانه نگین کام هیرمند, اظهار داشت: کارخانه رنگین کمان شهرستان […]

شهرگندمـــ : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: کارخانه رنگین کمان شهرستان هیرمند مستقر در ناحیه صنعتی زهک در استان سیستان و بلوچستان به چرخه فعالیت بازگشت.

به گزارش شهرگندمــــ به نقل از تسنیم  , حسینعلی سارانی امروز در بازدید از واحد تولیدی کارخانه نگین کام هیرمند, اظهار داشت: کارخانه رنگین کمان شهرستان هیرمند مستقر در ناحیه صنعتی زهک پس از طی دوره‌ رکود بار دیگر فعال شد.

وی افزود: تغییرات گسترده‌ای در این واحد تولیدی رخ داده است که سبب شد تا مجددا به چرخه فعالیت بازگردد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان بیان کرد: تجهیز و نوسازی این واحد تولیدی و همچنین تغییر مدیریت از جمله تغییرات عمده این واحد تولیدی به شمار می‌رود.

سارانی عنوان کرد: این واحد تولیدی با هدف تولید پودر لباسشویی بهره‌برداری شده بود که با مواجه با مشکلات متعدد به تعطیلی انجامید و هم‌اکنون بار دیگر با تغییرات عمده به چرخه فعالیت بازگشته است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه