تاریخ : سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱ Tuesday, 31 January , 2023

شرمساری وزیر کشور از فقر در مناطق مرزی

  • کد خبر : 30859
  • ۰۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۷
شرمساری وزیر کشور از فقر در مناطق مرزی

 گندمـــــــــــ پرس:  عبدالرضا رحمانی فضلی در مراسم افتتاح ۱۰ بیمارستان صحرائی سپاه در استان س و ب اظهار داشت: وجود محرومیت و فقر و کمبود امکانات زیربنایی آب و برق به ویژه در نقاط مرزی کشور و عدم تخصیص به موقع اعتبارات شرمندگی ما را در مقابل مردم به دنبال داشته که تلاش می‌کنیم مشکلاتشان […]

 گندمـــــــــــ پرس:  عبدالرضا رحمانی فضلی در مراسم افتتاح ۱۰ بیمارستان صحرائی سپاه در استان س و ب اظهار داشت: وجود محرومیت و فقر و کمبود امکانات زیربنایی آب و برق به ویژه در نقاط مرزی کشور و عدم تخصیص به موقع اعتبارات شرمندگی ما را در مقابل مردم به دنبال داشته که تلاش می‌کنیم مشکلاتشان هرچه سریعتر برطرف شود.
وی افزود: توسعه و پیشرفت باید از آبادسازی مناطق محروم آغاز شده و به سایر مناطق برسد.
وزیر کشور تاکید کرد: این ضرورت در حالی است که سیاست‌های کلی اصل ۴۴ مانع از سرمایه گذاری دولت در مناطق محروم شده و دست دولت را در این عرصه بسته است.
شایان توجه است روز گذشته دو بیمارستان صحرایی در شهرستانهای هیرمند و زهک افتتاح شد

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=30859

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
  1. باسلام جناب آقای وزیر چرا شرمساری بجای شرمساری یک هزارم جاهای دیگر به اینجا هم خدمت کنید تادیگر شرمسار نباشید.این حدقل کار یک وزیر کشور هست.من شهروند استان سیستان وبلوچستان گلایه از نمایندگان استان خود دارم.خواهشمنداست ازخود خاصیت نشان دهند.

  2. چرا شرمساری . چرا شرمساری . فقر و نداری بیداد می کند . ما از نمایندگان گله مندیم . ما از مدیریت استان گله داریم . ما از کمیته امداد گله مندیم . مسئولین خواب . مسئولین بی کفایت . استعفا . استعفا . با توجه به خشکسالی ها ی اخیر واقعا مشکل داریم . ولی کیست که درد ما را ببیند . کیست که فریاد ما بشنود . آیا فریاد رسی است . ما الان کاندیدا و نمایندگان کاندیدا در پرسه ها می بینیم . پرسه های ما فقط پرریگ شده چون با حضور این آقایان ….

  3. جناب وزیر:اولا خوش امدیدوخوشحالیم از اینکه از نزدیک گوشه ای از رنج ودرد،این مردم را دیدید،آیا سزاوار است درنظام مقدس جمهوری اسلامی در گوشه ای از مملکت اینقدر مردم به سختی زندگی نمایند ،شعار انقلاب ما که حمایت از مستضعفین بود وبرهمین اصول به پیروزی رسیدیم ،با گذشت نزدیک به 4دهه از انقلاب روز به روز به علت مهاجرت ویرانی دیارمان بیشتر وبیشتر می شود ،هامون که روزگاری جمعیت زیادی را در دامن خود پرورش می داد امروز نزدیک به 15سال است که به دلیل عدم توجه مسئولین به کویری تبدیل شده است که فرزندان هامون فقط با حسرت به آن نگاه می کنند وهیچ کاری از دستشان بر نمی آید.جناب وزیر آیا از زمان فرمان هدایت وزارت کشور این مشکلات به شما نرسیده است ؟گفتنی ها زیاد است اما امید دارم تا با هر تدبیری که مد نظر است گوشه ای از مصایب این منطقه ومردم کم شود .

  4. جناب آقای وزیر چرا شرمساری!!!!
    تاریخ در خصوص شما مسئولین و سیستان قضاوت خواهد کرد . ایا وقت آن نرسیده تا نصف آنچه برای استانهای همجوار می گذارید برای این استان هم بگذارید تا شرمنده نشوید؟ کافیست نگاهی کوتاه به وضعیت راهها ، گاز رسانی ، اشتغال ، وضعیت شهرها و …. استانهای همجوار سیستان و بلوچستان بیاندازید آنوقت همه با هم شرمنده خواهیم شد. مردم همه روزه در در ترددهایشان وضعیت را می بینند و مقایسه می کنند و از خودشان می پرسند ایا فرقی بین استان ما و سایر استانها وجود دارد ؟ اگر ندارد بجای شرمساری حداقل مساوات داشته باشید تا در آخرت مقابل خدا و پیامبرش شرمنده نشوید.

  5. ان شاء الله در پیشگاه خدا شرمنده نباشی از یاد شما هم میره و از روی ما هم هر جور باشه میگذره و اون خداست که قضاوت حق میکنه.

  6. پس وزیرکشورامده بودکه مسولین بادرایت مااب چاهنیمه راتوی رودخانه جاری کرده بودند مایعنی اب داریم متاسفم برای این همه بی درایتی