شهرگندمـــ : مسئول تعلیم تربیت سپاه زابل گفت: هدف اصلی دشمنان از شبکه‌های ماهواره‌ای از بین‌ بردن دین، انسجام و تزلزل بنیان خانواده در جامعه است و آن‌ها از طریق ماهواره غیرت دینی مردم را هدف قرار داده‌اند.    به گزارش شهرگندمـــ  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان: سروان پاسدار حسین نکویی در […]

شهرگندمـــ : مسئول تعلیم تربیت سپاه زابل گفت: هدف اصلی دشمنان از شبکه‌های ماهواره‌ای از بین‌ بردن دین، انسجام و تزلزل بنیان خانواده در جامعه است و آن‌ها از طریق ماهواره غیرت دینی مردم را هدف قرار داده‌اند. 

 

به گزارش شهرگندمـــ  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان: سروان پاسدار حسین نکویی در نشست روشنگری با موضوع بررسی آسیب‌های ماهواره گفت: رزمندگان بسیجی با ایستادگی، مقاومت‌طلبی و اطاعت از مولای مقتدای خود در صحنه‌های جنگ با دشمن روبرو شدند و اکنون نیز به فرمان مقام معظم رهبری آماده ایستادگی و جان‌فشانی در راه دفاع از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: اگر امروز قدرت‌های خودبرتربین و سلطه‌گر که سابقه تجاوزگری و خیانت‌ آنان علیه ملت ایران فراموش نمی‌شود در برابر عزت ملت سر تعظیم فرود می‌آورند، به حقوق مسلم ایران بزرگ احترام می‌گذارند، پای میز مذاکره می‌نشینند و گفتمان تهدید، تحریم و خصومت را به تعامل روابط مبتنی بر روابط متقابل و احترام تبدیل می‌کنند حاصل مقاومت و ایستادگی ملت ایران و حضور بسیجیان دریادل در میدان است.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه زابل عنوان کرد: افراد با یکدیگر متفاوت هستند، برخی زندگی می‌کنند و هدف خاصی را به طور مستمر دنبال نمی‌کنند، اما بسیج یک هدف متعالی را دنبال می‌کند.

وی در ادامه به تبیین آسیب‌های جدی ماهواره پرداخت و گفت: شبکه‌های ماهواره‌ای بر روی افراد هم به صورت هم‌زادپنداری و هم به صورت الگوگیری و زدودن حساسیت تاثیر خود را می‌گذارد.

نکویی عنوان کرد: دشمن از طریق ابزار رسانه‌ای از جمله شبکه‌های ماهواره‌ای در پی ایجاد تغییرات اساسی در فرهنگ جامعه ما از جمله تغییر سبک زندگی و نابودی خانواده‌ها، ایجاد آشفتگی در جامعه و اختلاف‌افکنی بین مسلمانان است.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه زابل خاطرنشان کرد: هدف اصلی دشمنان از بین بردن دین، انسجام و تزلزل بنیان خانواده در جامعه است و آن‌ها از طریق ماهواره غیرت دینی مردم ما را هدف قرار داده‌اند و برای تحقق خواسته‌های شوم خود تلاش می‌کنند.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه