گندمـــــ پرس : به مناسبت دهه امامت ، ولایت و دفاع مقدس سینما هامون یکشنبه شب با حضور امام جمعه زابل، فـرماندار، مسئولان و مــردم با اکران فیلم محمد رسول الله(ص) در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی زابل افـتتاح شـد.   مسئول انجمن سینمای جــوان شهرستان زابل گفت : این سینما به سرور نمایش دیجیتال برای پخش […]

گندمـــــ پرس : به مناسبت دهه امامت ، ولایت و دفاع مقدس سینما هامون یکشنبه شب با حضور امام جمعه زابل، فـرماندار، مسئولان و مــردم با اکران فیلم محمد رسول الله(ص) در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی زابل افـتتاح شـد.

 

مسئول انجمن سینمای جــوان شهرستان زابل گفت : این سینما به سرور نمایش دیجیتال برای پخش اچ دی، پرده نمایش چهار در شش متر مربع، صدای دالبی به منظور پشتیبانی از تکنولوژی سه بعدی و سیستم صدای هفت بعدی مجهز است.

 

احمد بارانی اظهار داشت: با توجه به اعلام نیاز برای راه اندازی سینما در این شهرستان با مساعدت ویژه رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی سینما هامون راه اندازی شـد.

 

وی گفت: از این پس سینما هامون زابل همزمان با سایر نقاط کشور همه روزه راس ساعت 18 جدیدترین فیلم ها را اکران خواهد کرد.

 

مدیر سینما هامون زابل هزینه بلیط برای هر نفر را 40 هزار ریال عنوان کرد و افزود: این سینما در محل مجتمع ارشــاد شهرستان واقع در بلوار دانشــگاه بــوده و  گنجایش 252 صندلی را دار می باشــد و همزمان با سایر نقاط کشور روزهای سه شنبه هزینه ورودی را نیم بهـا دریافت می کند.

 

وی خواستار حمایت بیشتر مردم، مسوولان استان و شهرستان از سینما هامون شد.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه