گندمــــ پرس : رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: تیم کانون زنان بلوچ نماینده استان نائب قهرمان دومین دوره رقابت های ووشو سبک ساندوانگ بانوان کشور شد.   عباس شیبک روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دومین دوره از رقابت های قهرمانی ووشو بانوان کشور سبک ساندوانگ در دو بخش […]

گندمــــ پرس : رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: تیم کانون زنان بلوچ نماینده استان نائب قهرمان دومین دوره رقابت های ووشو سبک ساندوانگ بانوان کشور شد.

 

عباس شیبک روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دومین دوره از رقابت های قهرمانی ووشو بانوان کشور سبک ساندوانگ در دو بخش تالو و ساندا در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سرسرای شهید فهمیده ورزشگاه 17 شهریور زاهدان برگزار شد.

 

81837181-70300017

وی ادامه داد: 156 ووشوکار بانوی کشور در قالب 16 تیم از استان های اردبیل، بوشهر، خوزستان، البرز، تهران، بندرعباس، خراسان جنوبی و رضوی، چهارمحال بختیاری، قم، اصفهان، یزد، کرمان و سیستان و بلوچستان در این دور از رقابت ها به مصاف یکدیگر رفتند.

 

رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در پایان این رقابت ها به ترتیب تیم کرمان، این استان و خوزستان عنوان های اول تا سوم را از آن خود کردند.

 

شیبک افزود: با توجه به جایگاه والای شهدای بانو، این دوره از رقابت ها با نام بانوان شهیده سیستان و بلوچستان (فاطمه ترکان، ثنا پردل، سکینه سندگل و مطهره نارویی) برگزار شد.

 

وی خاطر نشان کرد: ووشو به عنوان یکی از رشته های ورزشی پرطرفدار در سیستان و بلوچستان توانسته با فعالیت در بیشتر شهرستان های استان بیش از سه هزار ورزشکار را جذب کند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه