تاریخ : شنبه, ۲۹ مرداد , ۱۴۰۱ Saturday, 20 August , 2022

سیستان و بلوچستان استان هزار فرقه ی خودخواه

  • کد خبر : 43828
  • ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۳
سیستان و بلوچستان استان هزار فرقه ی خودخواه

گندم خبر: باز ایام انتخاب استاندار شده است همه در تاب و تب هستند که چه کسی سکان پهناورترین استان کشور را در دست خواهد گرفت.   اصلاح طلب ها هر گروهشان مدعی معرفی و انتخاب فردی جدا با توجه با تامین منافع حداکثری هستند،یکی دم از انتخاب استاندار بومی میزند و دیگری تبلیغ افراد غیر بومی […]

گندم خبرباز ایام انتخاب استاندار شده است همه در تاب و تب هستند که چه کسی سکان پهناورترین استان کشور را در دست خواهد گرفت.

 

اصلاح طلب ها هر گروهشان مدعی معرفی و انتخاب فردی جدا با توجه با تامین منافع حداکثری هستند،یکی دم از انتخاب استاندار بومی میزند و دیگری تبلیغ افراد غیر بومی را میکند اما هر دو قافل از آن که نه غیر بومی اش در گذشته استان را گلستان نموده و نه بومی اش مدینه ی فاضله ای ساخته است.

 

مولفه ی مهجور مانده در بین همه ی ما و به الطبع سیاسیون به اصطلاح صاحب نظر این است که باید لیاقت و توان اشخاص را مورد بررسی قرار داد.

 

آنچه در تلاش ها مشاهده میشود فقط منافع حذبی و سهم خواهی افراد است که در نظر دارند، اگر "فلانی استاندار شود برای گروه ما بهتر خواهد بود و بیشتر از پیش میتوانیم حق مردم مظلوم را چپاول نماییم".

 

گلایه و تعجب سکوت بزرگان استان از نمایندگان ادوار تا سیاسیونی است که در پایتخت سکنی گزیده اند و در آسایش و راحتی آنجا هم ولایتی های خویش را از یاد برده اند،علت این بی تفاوتی چیست؟ دل هایتان نمیخواهد یا ناتوان در رای زنی می باشید؟

 

اما تکلیف آن مردمی که دل در گرو این مسئولین و انقلاب دارند، آنانی که نه لابی ای دارند و نه بنیه  مالی خریدن آسایش برای خانواده،او که بیشتر سال را در گرما، طوفان و یا با قطع آب و برق سر میکند، چیست؟

 

ماه محرم است میگویند در این ماه سعی کنید ظلم و گناه نکنید، جنابانی که تلاش برای مسند و راحتی خود دارید شما را به صاحب این روزها حداقل یک بار در عمر پر برکتتان هم که شده برای آسایش همه مردم تلاش کنید.

 

سید محمدکاظم حسینی طباطبائی 
مدیر مسئول گندم خبر(پرس)

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43828

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. عجب یادداشتی ?????

  2. سلام،مطلب بسیارزیبا وبجایی است.نخبگان بومی چرا ساکت نشسته اند ؟

  3. سلام بسیار تند و عالی ادامه بدید…………………..

  4. سلام.انتخاب استاندار فعلا جناح سیاسی  داره و به مردمش اصلا اهمیت نمیدن. هر وقت توانستند افغانستان رو سر جایش بنشونن که جلوی آب رو نگیره بعد بیان حرف بزنن..مطالب خوبی بود .. ممنون..

  5. درود بر همه عزیزان. اگه کتر کیخا برای بار دیگه بیادکاندی زابل بشه بنده جزء افرادی خواهم بود که بهش بی ……. خواهمم نمود به یاری خداوند.