گندمـــــ پرس : عضو هئیت رئیسه فدراسیون کبدی کشور گفت: ۱۵ آذر امسال سیستان میزبان مسابقات کبدی آموزشگاه های کشور خواهد بود.   به گــزارش گندمــــ پرس به نقل از وب سایت سید باقر حسینی ،عضو هئیت رئیسه فدراسیون کبدی کشور از تشکیل جلسه فدراسیون کبدی کشور با حضور مقصود لو خبر داد. حسینی افزود: […]

 گندمـــــ پرس : عضو هئیت رئیسه فدراسیون کبدی کشور گفت: ۱۵ آذر امسال سیستان میزبان مسابقات کبدی آموزشگاه های کشور خواهد بود.

 

1461187263

به گــزارش گندمــــ پرس به نقل از وب سایت سید باقر حسینی ،عضو هئیت رئیسه فدراسیون کبدی کشور از تشکیل جلسه فدراسیون کبدی کشور با حضور مقصود لو خبر داد.

حسینی افزود: در این جلسه مصوبات جلسات گذشته و میزان پیشرفت آنها مورد بررسی قرار گرفت.

عضو هئیت رئیسه فدراسیون کبدی کشور گفت: در این جلسه همچنین مقرر شد با توجه به اینکه سیستان خاستگاه کبدی کشور بوده در شهرستانهای زهک و زابل در بحث استعدادیابی توجه بیشتری شود .

وی تصریح نمود: تاتامی کبدی به دستور وزیر ورزش برای شهرستان زهک خریداری شده وبدلیل نیاز ورزشکاران سیستانی ،در این جلسه تاتامی دیگری نیز برای خریداری مصوب شد.

این مقام مسئول افزود: این مسابقات با در نظر گرفتن خاستگاه اصلی کبدی که سیستان است و همچنین بیشترین تعداد بازیکنان و ورزشکاران کبدی از این منطقه هستند ،در شهرستان زهک برگزار خواهد شد.

عضو هئیت رئیسه فدراسیون کبدی کشور گفت: بنابراین ورزشکاران و مربیان کبدی سیستان تلاش جدی نمایند تا در این دوره از مسابقات که خود میزبان هستند ،بدرخشند.

وی همچنین افزود: مسابقات زندانیان کشور که ۱۵ مهرماه در مراکز استانها برگزار خواهد شد در این استان علاوه بر زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان در زابل نیز بصورت مجزا برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه