گندمـــــ پرس : نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از وزیر راه گفت که این وزارتخانه با وجود مشکلات اعتباری واقتصادی، آنچه برایش مقدور بوده را انجام داده و لذا دلیلی برای استیضاح آخوندی وجود ندارد.       به گزارش گندمــــ پرس ، سیدباقر حسینی در گفت‌وگو با (ایسنا)‌، اظهار کرد: […]

گندمـــــ پرس : نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از وزیر راه گفت که این وزارتخانه با وجود مشکلات اعتباری واقتصادی، آنچه برایش مقدور بوده را انجام داده و لذا دلیلی برای استیضاح آخوندی وجود ندارد.

 

 

 

به گزارش گندمــــ پرس ، سیدباقر حسینی در گفت‌وگو با (ایسنا)‌، اظهار کرد: من بنا به دلایلی که خودم دارم و وضعیت مملکت، اقدامات وزیر راه و شهرسازی را در حوزه انتخابیه و استان خودم قبول دارم و معتقدم آنچه برایشان مقدور بوده انجام دادند و بیش از این مقدور نیست.

 

 

 

وی با اشاره به وجود مشکلات اعتباری و اقتصادی در وزارت راه، تصریح کرد: بنابراین دلیلی برای استیضاح نمی‌بینم البته نمایندگان مجلس هم حق دارند. آنها شاهد مشکلاتی در حوزه‌های انتخابیه خود هستند اما باید واقع‌بین باشیم و بدانیم بیش از این در توان وزیر نیست زیرا باید بودجه‌ای فراهم باشد تا بتوان کاری را انجام داد.
 
 

نماینده مردم سیستان در مجلس تصریح کرد: من از وزیر راه حمایت می‌کنم و بعید می دانم استیضاح ایشان رای بیاورد زیرا هم تعداد نمایندگان متقاضی استیضاح کم است و هم اینکه اکثر نمایندگان شرایط را درک می‌کنند.

 
 
 
 

به گزارش گندمـــــ پرس ، استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی سه‌شنبه همین هفته 14 مهرماه در دستور کار صحن علنی مجلس قـرار دارد.

گفتنی است  طرح استیضاح آخوندی یکشنبه پنجم مهر ماه از سوی هیات رئیسه مجلس اعلام وصول شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه