گندم پرس: عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با افزایش فشار بر ایران و اعمال شدیدترین راستی آزمایی ها به دنبال خلع سلاح ایران هستند.   سیدباقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه آمانو تاکید دارد ایران در معرض شدیدترین […]

گندم پرس: عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با افزایش فشار بر ایران و اعمال شدیدترین راستی آزمایی ها به دنبال خلع سلاح ایران هستند.
 
هدف غرب از اعمال شدیدترین راستی آزمایی هسته ای چیست;حرکت غرب بر مدار نظارت-بهانه جویی علیه ایران

سیدباقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه آمانو تاکید دارد ایران در معرض شدیدترین راستی آزمایی هسته ای جهان است، گفت: هر روز شاهد کارشکنی و افزایش فشار بر ایران هستیم. یک روز به بهانه فعالیت هسته ای بازرسی های را شدید می کنند روزدیگر به بهانه آزمایش موشکی ایران را تحت فشار قرار می دهند.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: آنها با افزایش فشار و بهانه جویی به دنبال خلع سلاح ایران و تلاش دارند گام به گام به براندازی نظام دسترسی پیدا کنند. برای بازرسی های هسته ای قوانین و روش متعارف وجود دارد اینکه گفته می شود راستی آزمایی ها شدیدتر می شود حاکی از آن است که هدف دیگری را دنبال می کنند.

وی با بیان اینکه غرب می داند ایران قصد ساخت بمب هسته ای ندارد، اظهار داشت: در سال ۸۸ آمریکا و متعهدانش رسما به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی بود اما وقتی با شکست مواجه شد عقب نشینی کرد و روش خود را تغییر داده و مجدد وارد کارزار شده است.

حسینی تاکید کرد: آمریکا اهدافی فراتر از محدودیت هسته ای ر ا دنبال می کند بنابراین باید مسئولان نظام جمهوری اسلامی با هوشیاری بیشتری با اهداف و نیات غرب مقابله کند.

این نماینده با بیان اینکه کشورهای دیگر نیز فعالیت هسته ای و موشکی دارند، گفت: اگر فعالیت هسته ای و داشتن سلاح موشکی ایراد و مغایرتی با قوانین بین المللی دارد پس چرا پاکستان، هند، اسرائیل و حتی آمریکا به آن مجهز هستند بنابراین مشکل آنها آزمایش موشکی نیست آنها اهداف دیگری را دنبال می کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آنها با اعمال شدیدترین راستی آزمایی هسته ای جهان علیه ایران می خواهند فشار را بر روی نظام افزایش دهند./خبرگزاری خانه ملت

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه