شهرگندمــــ : دکترسیدباقرحسینی نماینده مردم سیستان با بیان اینکه اگر مسئولین نمی توانند امنیت و آرامش را در استان و خصوصا برای معلمان عزیز که در عرصه علم و آموزش فرزندان این خطه گام برمی دارند، ایجاد کنند معلمان آن منطقه را تسلیح نمایند. به گزارش شهرگندمـــ به نقل از وبسایت دکتر حسینی , سید […]

شهرگندمــــ : دکترسیدباقرحسینی نماینده مردم سیستان با بیان اینکه اگر مسئولین نمی توانند امنیت و آرامش را در استان و خصوصا برای معلمان عزیز که در عرصه علم و آموزش فرزندان این خطه گام برمی دارند، ایجاد کنند معلمان آن منطقه را تسلیح نمایند.

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از وبسایت دکتر حسینی , سید باقر حسینی نماینده سیستان درمجلس شورای اسلامی , به شهادت رسیدن دو تن از هم وطنان را که عصر روز گذشته در روستای نصیرآباد سرباز روی داده را محکوم کرد.

نماینده مردم سیستان اظهار کرد: عوامل استکبار و صهیونیسم جهانی باید بدانند با این دست حرکات تروریستی و مذبوحانه در آستانه هفته وحدت بین مسلمانان نمی‌توانند در صفوف به هم پیوسته مردم شیعه و سنی این استان خللی وارد نموده و این حرکات ددمنشانه نشانه‌ای از ضعف و درماندگی دشمنان انقلاب اسلامی است.

وی ضمن محکوم نمودن این جنایت،خواستار ایجاد امنیت از سوی مسئولین استانی و مربوطه شد.

 

معلمین را مسلح کنید

سید باقر حسینی در ادامه با بیان اینکه اگر مسئولین نمی توانند امنیت و آرامش را در استان و خصوصا برای معلمان عزیز که در عرصه علم و آموزش فرزندان این خطه گام برمی دارند، ایجاد کنند معلمان آن منطقه را تسلیح نمایند.

نماینده مردم سیستان تاکید کرد: عاملان تبهکار اجرای این جنایت نیز بدانند که با این حرکات راه گریزی از چنگال عدالت پیش روی آنان نیست و دیر یا زود، دست انتقام فرزندان ملت ایران، گریبان آنها را خواهد گرفت .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه