شهرگندمــــ : پس از  ریاست فراکسیونهای مناطق مرزی و فراکسیون احیا دریاچه هامون , سید باقر حسینی به عضویت یک فراکسیون دیگر با عنوان فراکسیون 1404 درآمد و در انتخابات هیات رئیسه این فراکسیون نیز بعنوان خزانه دار انتخاب شد. به گزارش شهرگندمـــ به نقل از وبسایت سید باقر حسینی , پس از تشکیل فراکسیون […]

شهرگندمــــ : پس از  ریاست فراکسیونهای مناطق مرزی و فراکسیون احیا دریاچه هامون , سید باقر حسینی به عضویت یک فراکسیون دیگر با عنوان فراکسیون 1404 درآمد و در انتخابات هیات رئیسه این فراکسیون نیز بعنوان خزانه دار انتخاب شد.

24309

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از وبسایت سید باقر حسینی , پس از تشکیل فراکسیون ۱۴۰۴ با ۱۴۶ عضو در مجلس شورای اسلامی ، با حضور اعضای فراکسیون ۱۴۰۴  انتخابات هیات رییسه این فراکسیون برگزار شد.

در پی انتخابات اعضای فراکسیون 1404 ،سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی به عنوان خزانه دار فراکسیون 1404 انتخاب شد.

گفتنی است فراکسیون ۱۴۰۴ قصد دارد با فرهنگ سازی، افق این چشم انداز را برای نسل جوان و آینده ساز ایران اسلامی شفاف و تبین کرده و با تاکید بر مردم سالاری دینی، عدالت اجتماعی، آزادی های مشروع، حفظ کرامت و حقوق انسانها از عزت جمهوری اسلامی ایران که جهان معترف به آن است سخن بگوید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه