شهرگندمــــ : عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان از طرح سوالی از وزیر کشور درباره امنیت این منطقه و حوادث ترورستی اخیر این استان خبر داد.   به گزارش شهرگندمــ به نقل از خانه ملت سید باقر حسینی گفت: در کمتر از یک سال، سیستان و بلوچستان شاهد شهادت چهار معلم بوده است؛ یک […]

شهرگندمــــ : عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان از طرح سوالی از وزیر کشور درباره امنیت این منطقه و حوادث ترورستی اخیر این استان خبر داد.  

به گزارش شهرگندمــ به نقل از خانه ملت سید باقر حسینی گفت: در کمتر از یک سال، سیستان و بلوچستان شاهد شهادت چهار معلم بوده است؛ یک نفر خانم و سه نفر آقا به شهادت رسیدند ولی هیچگونه اقدام جدی از طرف دولت در دستگیری عوامل آن دیده نشده است.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه ترورشدگان معلم هستند و نه نظامی، امنیتی و انتظامی، این رویکرد جای تعجب دارد که با چه هدفی در کمتر از یک سال، چهار معلم ترور شدند.

وی بیان کرد: از وزیر کشور در مورد اقدامات انجام‌شده برای امنیت این منطقه سوال خواهد شد که چرا اقدامی صورت نگرفته است.

وزارت آموزش و پرورش هیئت اعزام کرده، وزارت کشور هنوز واکنشی نشان نداده است

حسینی بیان کرد: پس از این حادثه تروریستی، هیئتی از وزارت آموزش و پرورش به این منطقه سرزدند ولی هنوز وزارت کشور واکنشی نشان نداده، به‌راحتی توجیه می‌کنند؛ گویی می‌خواهند از کنار آن بگذرند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواستار اعزام هیئتی از وزارت کشور به منطقه برای بررسی این موضوع شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه