گندمـــ پرس : مـراسـم افتتـاح سومین نمایشـگاه و فـروشـگاه خیریه بنیاد کـودکــ صبح امــروز با حضور هوشنگ ناظـری فرماندار زابل ، دکتر اوکاتی ریاست محترم دانشگاه ملی ، رئیس بنیاد کودک و دیگر مسئولان در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه زابل ( سایت قدیم ) برگزار شد . به گــزارش گندمـــ پرس به نقل از […]

گندمـــ پرس : مـراسـم افتتـاح سومین نمایشـگاه و فـروشـگاه خیریه بنیاد کـودکــ صبح امــروز با حضور هوشنگ ناظـری فرماندار زابل ، دکتر اوکاتی ریاست محترم دانشگاه ملی ، رئیس بنیاد کودک و دیگر مسئولان در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه زابل ( سایت قدیم ) برگزار شد .

IMG-20150214-WA0007

به گــزارش گندمـــ پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ویژه زابل ، فرماندار ویژه زابل در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اظهار داشت: از حمایت کنندگان این طرح تقدیر و تشکر می‌شود چراکه با این اقدام و کمک به کودکان مستعد حس آرامشی به انسان می‌دهد که در انجام هیچ کاری آن آرامش را نمی‌توان بدست آورد.

هوشنگ ناظری افزود: اماگاهی افراد بدنبال آرامش نیستند بلکه بدنبال آسایش هستند و آسایش را مهم‌تر تلقی می‌کنند.

IMG-20150214-WA0008

وی بیان کرد: بنده خودم قبل از تاسیس این موسسه، جلساتی با بنیاد کودک در تهران داشتم و بعد از تاسیس بنیاد کودک هم حمایت خود را اعلام کردم.

فرماندار ویژه زابل گفت: برای حمایت این کودکان پیشنهاداتی به موسسه داده شد که مهم‌ترین آن حمایت اقتصادی بنیاد کودک است که از بین مالیات‌های انصاف که باید به دارایی بپردازند، آن را هدایت کرده و به بنیاد کودک می‌دهیم که با استعانت از خدا پر پرواز این کودکان به سوی آسمان بلند شود.

IMG-20150214-WA0009

بنیاد کودک که در ایران به نام «موسسه خیریه رفاه کودک» به ثبت رسیده است ، به عنوان یک  موسسه خیریه غیردولتی، غیرانتفاعی، غیرسیاسی و مردم نهاد آرمان خود را دستیابی به این هدف مقدس قرار داده است : هیچ دانش آموز با استعداد ایرانی نباید به دلیل فقر، از تحصیل و تلاش بازبماند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه