شهرگندمــــ : درحالی که نمایندگان استان تا کنون اظهار نظر جدید و گلایه آمیز درخصوص اتفاقی که در سرباز منجر به شهادت عیسی شهرکی و ادهم صبوری شد , نکرده اند , قاضی پور نماینده مردم  ارومیه که از محبوبیت خاصی در سیستان برخوردار است در این خصوص واکنش نشان داد. به گزارش شهرگندمـــ به […]

شهرگندمــــ : درحالی که نمایندگان استان تا کنون اظهار نظر جدید و گلایه آمیز درخصوص اتفاقی که در سرباز منجر به شهادت عیسی شهرکی و ادهم صبوری شد , نکرده اند , قاضی پور نماینده مردم  ارومیه که از محبوبیت خاصی در سیستان برخوردار است در این خصوص واکنش نشان داد.

IMG09373012

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از خانه ملت  قاضی‌پور گفت : از 4 وزیر «اطلاعات»، «دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح»، «کشور» و «آموزش و پرورش» سوال خواهیم کرد که چرا در راستای دفاع از معلمینی که در بلوچستان مشغول خدمت به کشور هستند، تلاش نمی شود.
وی در پایان تاکید کرد: مسئولان باید در راستای دفاع از حق و حقوق مردم بیش از پیش تلاش کنند.
این معلم 13 سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش را داشته و سومین معلمی است که پس از «جواد نوروزی» و رضا «سرگزی» از ابتدای سال جاری در بلوچستان به شهادت می رسد.
نایب رئیس فراکسیون کارگری مجلس در ادامه اظهار داشت: این برای چندمین بار است که چنین اتفاق ناگواری در استان سیستان و بلوچستان به وقوع می‌پیوندد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه