سهم سیستان در روز مجلس

  • کد خبر : 30462
  • ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۱
سهم سیستان در روز مجلس

گــنــدمــ پـرس: امروز روز مجلس است و چشمان سیستان طرحی را دنبال میکند که دیر زمانی است وعده ی روزگار خوب را به مردم داده است.     طرحی که گوشه تا گوشه ی سیستان برای تصویب آن دست به دعا ایستاده اند؛کودکان سیستانی دلشان آبادی سیستان را می خواهد ؛جوانان سیستان نگران آینده ای هستند […]

گــنــدمــ پـرس: امروز روز مجلس است و چشمان سیستان طرحی را دنبال میکند که دیر زمانی است وعده ی روزگار خوب را به مردم داده است.
 
54
 
طرحی که گوشه تا گوشه ی سیستان برای تصویب آن دست به دعا ایستاده اند؛کودکان سیستانی دلشان آبادی سیستان را می خواهد ؛جوانان سیستان نگران آینده ای هستند که قرار است برایشان رقم بخورد و حکم تعیین سرنوشت برایشان دارد.پدران و مادران سیستان نفس به نفس نذر می کنند تا شاید هر آنچه که به پیشرفت سیستان کمک می کند اجابت شود.
این روزها سیستان چشم و گوش شده است و منتظر پیکی است که از سوی مجلس ارمغان زندگی دوباره سیستان را بدهد.
داستان زندگی سیستان این روزها به حساسترین نقطه ی ممکن رسیده است و مردم امیدوارند پایان این داستان زیبایی و آبادانی سیستان باشد 
در امتداد جاده ای سیستان به مجلس اندیشه های و تلاش مسوولین در حمایت از این طرح می تواند کارساز باشد  چرا که منطقه  آزاد سیستان فرصتی طلایی برای بازگشت دوباره ی امید به منطقه است.اینک بیشتر از هر زمان دیگری کلمه ی مجلس برای مردم سیستان از رویدادی خبر میدهد که با اجرا شدنش انگیزه ها دو چندان می شود.مردم سیستان در روز مجلس نگاهشان را دخیل آسمان میکنند؛چرا که آسمان پاک و آبی سیستان به یقین جواب دلهای مردم رنج کشیده را می دهد؛فعالیت نمایندگان مجلس هم میتواند نگرانی مردم را کاهش دهد.
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=30462

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. ما منتظر عملیاتی شدن منطقه آزاد به صورت واقعی هستیم و بی صبرانه منتظریم سیستان مثل گذشته زنده بشه و اقتصادش دوباره رونق بگیره!

  2. سلام برادر گندم پرس تا جایی که من شنیدم سود منطقه ازاد تو جیب گردن کلفتا میره پس اگه به فکر مردم ضعیف هستی برنامه رو طوری پیش ببر که جوانان مان پیشرفت کنند نه دلالان گردن کلفت برادر

  3. با سلام :نکاه منطقه آزاد باید مشکلات معیشتی وبیکاری جوانان را حل نماید اگر بازار کسب وکار برای عدهای خاص درست شود مثل این است که هم اکنون در روز چقدر ما ترانزیت کالا به کشور افغانستان داریم سودش ودرامدش چه بخشی نصیب مردم سیستان می شود .آقایان فرماندار شما که نماینده سیاسی دولت ومردم هستید چه دفاعی تاکنون انجام داده اید ،شما در برابر این مردم روزگاری پاسخگو خواهید بود ؟

  4. دوستان ابتدا اجازه دهید منطقه آزاد تصویب شود سپس به مراحل بعدی بپردازیم

  5. با سلام/عزیزان تنها راه نجات سیستان پی گیری حق آبه ایران از افغانستان بر اساس کنوانسیون بین المللی سال1351هجری شمسی است.که براساس این کنوانسیون افغانستان متعهدشد که میزان حق آبه ایران رادر فصول پر آبی وکم آبی عنایت بفرماید که فعلا این قانون مصوب را زیر پا گذاشته وهیچ تعهدی نسبت به آن نداارد. و از طرفی هم منطقه آزاد اقتصادی وصنعتی هیچ مرهمی بر درد مردم سیستان نمی باشدچون صاحبان زر و زور شال وکلاه کردند وآماده چپاول گری. پس نماینده های محترم فعلی/ کاری نکرده منت بر مردم زجر دیده سیستان نداشته باشید.