گندمــ پرس : استاندار سیستان و بلوچستان بامداد امروز به همراه معاون برنامه ریزی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری به تانزانیا سفر کرد. به گزارش گندمـ پرس , مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استاندار به منظور بررسی ظرفیت های […]

گندمــ پرس : استاندار سیستان و بلوچستان بامداد امروز به همراه معاون برنامه ریزی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری به تانزانیا سفر کرد.

به گزارش گندمـ پرس , مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استاندار به منظور بررسی ظرفیت های اقتصادی و توسعه روابط اقتصادی به این کشور آفریقائی سفر کرده است.

علیرضا براهوئی تاکید کرد: سیستان و بلوچستان به سبب برخورداری از ظرفیت های مناسب در زمینه دسترسی به آب های آزاد، همواره مهد توجه تاجران آفریقائی بوده است.

وی افزود: از سوئی حضور ۱۵ هزار نفر از مردمان سیستان و بلوچستان در کشورهای آفریقائی نشان دهنده مراودات فرهنگی و اقتصادی بسیاری است که می توان از این ظرفیت به بهترین شکل در راستای توسعه استان استفاده کرد.

براهوئی اظهار امیدواری کرد که این سفر دستاوردهای بسیار خوبی را در بعد اقتصادی برای ایران به ویژه سیستان و بلوچستان در بر داشته باشد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه