گندمــــ پرس : علی اصغر جمشید نژاد  در خصوص سفر اخیر استاندار به منطقه سیستان و شایعات پیرامون معارفه فرماندار جدید زابل در این سفر اظهار داشت: سفر استاندار سیستان و بلوچستان به شمال استان به هیچ عنوان ارتباطی به معارفه فرماندار جدید زابل ندارد.   وی ادامـه داد: استاندار سیستان و بلوچستان به همراه […]

گندمــــ پرس : علی اصغر جمشید نژاد  در خصوص سفر اخیر استاندار به منطقه سیستان و شایعات پیرامون معارفه فرماندار جدید زابل در این سفر اظهار داشت: سفر استاندار سیستان و بلوچستان به شمال استان به هیچ عنوان ارتباطی به معارفه فرماندار جدید زابل ندارد.

 

وی ادامـه داد: استاندار سیستان و بلوچستان به همراه تیمی از معاونین و برخی مسئولین استانی به دعوت والی نیمروز و در آینده ای نزدیک راهی افغانستان هستند، بنابراین فرصت مناسبی است تا در یک جلسه هم اندیشی با مدیران و مسئولین منطقه سیستان نیز حضور یابند.

معـاون سیاسی اجتماعی استاندار در پاسخ به صحبت های وزیر کشور در خصوص عدم تغییر فرمانداران و استانداران تا زمان برگزاری انتخابات، بیان داشت: تغییرات حق هر مجموعه ای است، درست است زمان های مشخص می شود اما موارد استثنایی نیز وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه تغییر فرمانداران زابل و زاهدان به قوت خود باقی است گفت: جابه جایی حق مدیران است اما در این سفر هیچ برنامه ای برای تغییرات وجود ندارد.
گفتنی است امروز شایعاتی در فضای مجازی همزمان با سفر استاندار به منطقه سیستان منتشر شد، عده ای این سفر را بی ارتباط با تغییر فرماندار زابل نمی دانستند و مدعی بودند، هوشنگ ناظری فرماندار ویژه زابل از همکاران خود خداحافظی کرده و منتظر تغییرات است، خبری که علی اصغر جمشید نژاد معاون سیاسی استاندار سیستان و بلوچستان آن را تکذیب کرد.

 

منبع :عصرهامون 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه