سفر استاندار به منطقه سیستان ارتباطـی به معـارفه فـرمـاندار زابـل ندارد

  • کد خبر : 28245
  • ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۸
سفر استاندار به منطقه سیستان ارتباطـی به معـارفه فـرمـاندار زابـل ندارد

گندمــــ پرس : علی اصغر جمشید نژاد  در خصوص سفر اخیر استاندار به منطقه سیستان و شایعات پیرامون معارفه فرماندار جدید زابل در این سفر اظهار داشت: سفر استاندار سیستان و بلوچستان به شمال استان به هیچ عنوان ارتباطی به معارفه فرماندار جدید زابل ندارد.   وی ادامـه داد: استاندار سیستان و بلوچستان به همراه […]

گندمــــ پرس : علی اصغر جمشید نژاد  در خصوص سفر اخیر استاندار به منطقه سیستان و شایعات پیرامون معارفه فرماندار جدید زابل در این سفر اظهار داشت: سفر استاندار سیستان و بلوچستان به شمال استان به هیچ عنوان ارتباطی به معارفه فرماندار جدید زابل ندارد.

 

وی ادامـه داد: استاندار سیستان و بلوچستان به همراه تیمی از معاونین و برخی مسئولین استانی به دعوت والی نیمروز و در آینده ای نزدیک راهی افغانستان هستند، بنابراین فرصت مناسبی است تا در یک جلسه هم اندیشی با مدیران و مسئولین منطقه سیستان نیز حضور یابند.

معـاون سیاسی اجتماعی استاندار در پاسخ به صحبت های وزیر کشور در خصوص عدم تغییر فرمانداران و استانداران تا زمان برگزاری انتخابات، بیان داشت: تغییرات حق هر مجموعه ای است، درست است زمان های مشخص می شود اما موارد استثنایی نیز وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه تغییر فرمانداران زابل و زاهدان به قوت خود باقی است گفت: جابه جایی حق مدیران است اما در این سفر هیچ برنامه ای برای تغییرات وجود ندارد.
گفتنی است امروز شایعاتی در فضای مجازی همزمان با سفر استاندار به منطقه سیستان منتشر شد، عده ای این سفر را بی ارتباط با تغییر فرماندار زابل نمی دانستند و مدعی بودند، هوشنگ ناظری فرماندار ویژه زابل از همکاران خود خداحافظی کرده و منتظر تغییرات است، خبری که علی اصغر جمشید نژاد معاون سیاسی استاندار سیستان و بلوچستان آن را تکذیب کرد.

 

منبع :عصرهامون 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=28245

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. ما هر زمان که وقت پیدا میکنیم حرفمان این است که فرمانداران زابل و زاهدان تغییر میکنند مردم توان نفس کشیدن ندارند وبرای زنده ماندن در سیستان می جنگند و ما جنگ زرگری راه انداختیم و مردم را مشغول چه کارها میکنیم یک بار هم که شده از مسولین عزیز می خواهیم که بگویند چه کارهای خیری بر سیستان انجام دادند ماسه بادیها دیگه درب خانه های مردم را بسته بیشتر مردم زابل مشکل تنفسی دارند

  2. این فرمانداری فقط دراسم فرمانداری ویژه سیستان است.درعمل خودشهرزابل بی سرپرست است.

  3. دولتمردان محترم اگه تونستین حق ابه تالاب رابگیریدبله وگرنه مشکلات سیستان همینه که هست تازه بیشترهم میشود.

  4. جناب جمشید نژاد هم فرماندار زابل را از این زجر خلاص کن و هم مردم سیستان را آسوده کن.اگر عوضش می کنید و زورتان می رسد بسم الله.در غیر این صورت چرا این بنده ی خدا را زجر می دهید و نمی گذارید به کارش بچسبد.

  5. پادشاهی به وزیرش دستور می دهد گوسفندی خریداری بعد وزن کند بعد از وزن تمام غذایش جو باشد هر روز وزن کندنه یک گرم زیادشودونه یک گرم کم وزن شودعقلا راجمع کردند یکی از عقلا تدبیر کرد گفت توله گرگی پیدا کنید هرموقع که جو می دهید بلافاصله گرگ را بیاورید به محض دیدن گرگ هرچه خورده می پرد درنتیجه به همین وضعیت می ماند نه وزن زیاد می کند ونه وزن کم این کار انجام شد روزی که وزنکشی پیش پادشاه انجام شد به آن سلیقه تحسین کرد باید سیستان به همین وضعیت بماندنه خوب شود ونه خرابتر داستان همان داستان فرزند کمتر زندگی بهتر