گندمــ پرس : پیرو درخواستهای مردمی , فعالین اجتماعی و سیاسی سیستان از استاندار سیستان و بلوچستان جهت سفر به سیستان و دیدار نزدیک با مردم و بررسی مشکلات و معضلات مردمی منطقه , مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان به این خواسته لبیک گفته و جمعه و شنبه در منطقه سیستان خواهد بود.   […]

گندمــ پرس : پیرو درخواستهای مردمی , فعالین اجتماعی و سیاسی سیستان از استاندار سیستان و بلوچستان جهت سفر به سیستان و دیدار نزدیک با مردم و بررسی مشکلات و معضلات مردمی منطقه , مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان به این خواسته لبیک گفته و جمعه و شنبه در منطقه سیستان خواهد بود.

 

استاندار11

 

البته پیش از این نیز دیدارها و سفرهای مختلفی از سوی ایشان به سیستان صورت گرفته است که البته اینبار با توجه به اینکه مستقیما این مهم از سوی مردم و فعالین اجتماعی سیاسی درخواست شده است , مورد توجه  و مهم می باشد که جای تقدیر و تشکر دارد.

به گزارش گندمــ پرس  مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان جمعه و شنبه جاری به سیستان سفر خواهند کرد.

هاشمی استاندار جمعه صبح در شهرستان هیرمند از طرحهای عمرانی , کشاورزی این شهرستان بازدید و در ظهر همان روز در کارگروه ویژه مرز شرکت خواهد کرد , عصر جمعه نیز در زابل در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با فعالین سیاسی سیستان دیدار خواهند داشت و از نزدیک صحبتهای مردم و فعالین سیاسی سیستان را خواهند شنید , روز شنبه نیز با حضور در شهرستان زهک در کارگروه آب و کشاورزی سیستان شرکت خواهند کرد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه