سـلام بــر محــرم ….

  • کد خبر : 29247
  • ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶
سـلام بــر محــرم ….

گندمـــــ پرس : «مُصِیبَه مَا أَعْظَمَهَا وَ أَعْظَمَ رَزِیَّتَهَا فِی الْإِسْلَامِ وَ فِی جَمِیعِ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْض»‏: مصیبت عـاشورا مصیبتـی است که در اسـلام و در آسمـان و زمیـن بزرگ‌تر از آن وجــود نــدارد. امام باقر(ع)   سلام بر لبهای تشنه ی سـرور و سـالار شهـیدان اسـلام آقـا ابا عبدالله الحسین(ع) کـه پیام ایستادگــی و […]

گندمـــــ پرس : «مُصِیبَه مَا أَعْظَمَهَا وَ أَعْظَمَ رَزِیَّتَهَا فِی الْإِسْلَامِ وَ فِی جَمِیعِ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْض»‏: مصیبت عـاشورا مصیبتـی است که در اسـلام و در آسمـان و زمیـن بزرگ‌تر از آن وجــود نــدارد. امام باقر(ع)

 

سلام بر لبهای تشنه ی سـرور و سـالار شهـیدان اسـلام آقـا ابا عبدالله الحسین(ع) کـه پیام ایستادگــی و ایثار و شهـادت را بر برگ برگ تاریـخ انسـانیت،جـاری ساخت.

 

poster-moharam93

 

سـلام بر دستان بریـده ی ابوالفضل العباس(ع) کـه همصـدای رادمــردی ایستاد تا کــوه در برابر پایداری و رشادت بـی مانندش سر تعظیم فــرود آورد،همـو که امـام کـربلا دستان بریده اش را از لابلای نخلستانها یافت و به بوسـه و آب دیده آبیاری نمود.

 

سـلام بر پاره ی تن پیامبر ،حضـرت عـلـی اکـبر(ع) ،شیرمــردی که لب به آب تـر نکرد تا بعد از نوشیدن شهـد شهـادت ، جـرعـه از دستان مهـربان جد مطهـرش برگـرفت .


سلام بر حنجـره ی خـون چکــان علی اصغـر (ع) کـه آب را  شرمنده ی آفتاب تابناک نگـاهـش کــرد.

 

سلام بر صبـوری بی انتهای زینب(س) و بارش آیه هـای استقامت و ایمـان از امــواج پرصلابت کـلامـش کــه چــون طوفانی سهمگین کاخ جور و بیداد بنی امیه را به لــرزه افکند.

 

 


سـلام بر دشـت لاله گــون کــربلا و هفتاد و دو نخــل نینوایی کــه با گــذشتن از گــوهر جانشان، خــورشید پرتــو افشان حق و حقیقت را روشنایی و گرما بخشیدند.

 


محــرم است و حراممان باد نیک نامی ،اگــر از یاد ببریم دفاع از حقانیت و انسانیت را

سلام بر محــرم!!!!!


باید کفن به وسعـت یک دشت آورم


در یک کـفن که پیکر تو جا نمی شود

  حجلــه گـــرفته پای تنت مــادرم ببین


 اشکـم حریف گریه ی زهرا نمی شود

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=29247
  • دیدگاه‌ها برای سـلام بــر محــرم …. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.