شهرگندمـــ : سرزده فرصتیست برای مدیران جهادی تا از فرصت بدست آمده استفاده کنند و خدمات ارزشمند و مثبت خود را به سمع و نظر مردم برسانند , بی شک این برنامه قصد ندارد ایجاد تشنج و ناامیدی کند بلکه تمامی تلاش ما براین است که بتوانیم با این برنامه نشاط در جامعه و تحرک […]

شهرگندمـــ : سرزده فرصتیست برای مدیران جهادی تا از فرصت بدست آمده استفاده کنند و خدمات ارزشمند و مثبت خود را به سمع و نظر مردم برسانند , بی شک این برنامه قصد ندارد ایجاد تشنج و ناامیدی کند بلکه تمامی تلاش ما براین است که بتوانیم با این برنامه نشاط در جامعه و تحرک بیشتر در مدیران ایجاد نماییم , از شما همراهان نیز درخواست داریم ما را دراین راه یاری نمایید.

در هفته گذشته پیامهای زیادی  درخصوص برنامه سرزده دریافت کردیم و هر یک از شما عزیزان یکی از ادارات منطقه سیستان را توصیه فرموده بودید در این بین نام چند اداره از جمله اداره برق زابل بیش از دیگر ادارات تکرار شده بود و در نهایت  قرعه سرزده دوم بنام اداره برق زابل افتاد.

طبق قرار قبلی که با مهندس ناظری فرماندار زابل داشتیم ,  بصورت سرزده به این اداره مراجعه کردیم.

همه مشغول بکار بودند که وارد شدیم , اوضاع مرتب بنظر میرسید و پنل های خورشیدی که خود نمایی میکرد.

SAM_0028

فرماندار پس از احوالپرسی با کارکنان بخش مشترکین این اداره به سراغ مردمی که در محل حضور داشتند رفت و جویای مشکل آنها شد

و ادامه ماجرا که در فیلم مشاهده خواهید فرمود.

 

Download-Button8

در این بین برخورد مسئولانه معاونت مشترکین اداره برق زابل بسیار قابل توجه بود ایشان سعی داشتند مشترکینی که در محل حضور داشتند را با دلایل کافی قانع کنند که عملکرد بجای ایشان جای تقدیر و تشکر دارد.

مهندس سارانی مدیر برق زابل نیز که دقایقی پس از حضور سرزده فرماندار و گندمـــ پرسی ها مطلع شده بودند در توضیحات و سخنانش , سعی داشتند خدمات کارکنان خود را به سمع و نظر فرماندار برسانند و بنوعی میتوان گفت , با این کار قصد قدردانی از زحمات کارکنان خود را داشتند که خود نشان از درایت ایشان جهت تقدیر و تشکر از کارکنان داشت.

مهندس ناظری فرماندار در تمامی صحبتهای خود سعی داشتند جانب عدالت را رعایت کنند اما همواره تاکید و توصیه میکردند که شرایط عمومی مردم در نظر گرفته شود و حقوق دولت نیز حفظ شود.

یکی از گلایه های که از سوی شما عزیزان درخصوص اداره برق بیان میشد , نحوه قطع برق توسط مامورین وصول مطالبات این اداره بود که گفته میشد بدون اجازه صاحب خانه به بالای دیوار منازل مراجعه و برق را قطع میکنند , که مهندس سارانی این مساله را رد و گفت : در صورت اینکه مدرکی دراین خصوص به ما ارائه شود با مامور خاطی برخورد خواهیم کرد.

همچنین ایشان درخصوص مساله روشنایی بازار قدیمی زابل نیز توضیحاتی به فرماندار ارائه فرمودند مبنی براینکه پس از پایان ساخت سقف بازار با بازاریان همکاری خواهند کرد تا روشنایی نیز به میزان کافی محیا شود.

درپایان سرزده هم قصد داشتیم با مهندس سارانی مصاحبه ای داشته باشیم و چند سوال بپرسیم که با ما مصاحبه نکردند.

سوالاتی که قصد طرح آن را داشتیم از این قرار بود:

1- آیا اداره برق هم پول برق پرداخت میکند؟

2- پول برق منزل شما در هر دوره چه مبلغی می باشد ؟

3-نظرتون رو درمورد برنامه سرزده بفرمائید

امیدواریم ایشون به این سوالات پاسخ بدهند تا برنامه سرزده ما نیز کاملتر شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه