گندمـ پرس : به گزارش نی زار در تاریخ 94/4/8 اقای سعید مقدم بقاء به مدت یکسال سرمربی تیم ملی کبدی استاندارد جمهوری اسلامی ایران شد. در پی قهرمانی تیم دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان در سال 93 اقای سعید مقدم بقا سرمربی تیم دانشگاه ازاد سیستان و بلوچستان و رییس هیئت کبدی استان در […]

گندمـ پرس : به گزارش نی زار در تاریخ 94/4/8 اقای سعید مقدم بقاء به مدت یکسال سرمربی تیم ملی کبدی استاندارد جمهوری اسلامی ایران شد.

در پی قهرمانی تیم دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان در سال 93 اقای سعید مقدم بقا سرمربی تیم دانشگاه ازاد سیستان و بلوچستان و رییس هیئت کبدی استان در تاریخ 94/4/8 رسما از جانب فدراسیون‌ کبدی جمهوری اسلامی ایران بعنوان سرمربی تیم ملی کبدی استاندارد برگزیده شد.

سعید مقدم بقاء در مصاحبه با خبرنگار نی زار افزود ان شاءالله این اتفاق فرصتی باشد برای کبدی کاران استان وی اضافه کرد تیم ملی در اوایل شهریور ماه سال جاری باید برای مسابقات بین المللی کره جنوبی اماده شود.

بخش ورزشی رسانه نی زار صمن آرزوی موفقیت برای این جوان سیستانی امیدوار است از کبدی کاران مستعد استان بیش از پیش در تیم های ملی کبدی استفاده شود و حال که سرمربی تیم ملی از استان سیستان و بلوچستان انتخاب شده امید است جوانان جویای نام و مستعد را به منظور پیشرفت کبدی استان به اردوهای تیم های ملی دعوت شوند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه