شهرگندمـــ : وزیر علوم با صدور حکمی محمدنبی شهیکی‌تاش را به سمت سرپرست پارک علم و فناوری استان و سیستان و بلوچستان منصوب کرد.    به گزارش شهرگندمـــ  به نقل از خبرگزاری فارس: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی محمدنبی شهیکی‌تاش را به سمت سرپرست پارک علم و فناوری استان و سیستان و بلوچستان منصوب […]

شهرگندمـــ : وزیر علوم با صدور حکمی محمدنبی شهیکی‌تاش را به سمت سرپرست پارک علم و فناوری استان و سیستان و بلوچستان منصوب کرد. 

 

به گزارش شهرگندمـــ  به نقل از خبرگزاری فارس: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی محمدنبی شهیکی‌تاش را به سمت سرپرست پارک علم و فناوری استان و سیستان و بلوچستان منصوب کرد.

بنابراین گزارش در حکم محمد فرهادی خطاب به شهیکی‌تاش آمده است: انتظار می‌رود با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف محوله را برپایه قوانین، سیاست‌ها و در چارچوب برنامه‌ها و جایگاه تشکیلاتی مصوب به انجام رسانید.

در ادامه این حکم تاکید شده است: بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری همه مدیران، اعضای هیات علمی و کارکنان گرامی، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان ایفا کند.

وزیر علوم در نامه جداگانه‌ای نیز از خدمات احمد قنبری رئیس سابق پارک علم و فناوری استان و سیستان و بلوچستان در زمان تصدی مدیریت این پارک قدردانی کرد.

گفتنی است محمد‌نبی شهیکی‌تاش عضو هیات علمی و مدیر گروه اقتصاد صنعتی دانشگاه سیستان و بلوچستان است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه