گندمـــ پرس : با حضور جمع کثیری از اقشار مختلف مردم و به همت اداره ارشاد شهرستان زابل مراسم تجلیل ازخدمات سرهنگ پاسدار محمد ناظری برگزار گردید.     درهمین راستا سرهنگ ناظری با ارسال پیامی از برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در این مراسم تقدیر و تشکر کرده است.   متن پیام ارسال بدین […]

گندمـــ پرس : با حضور جمع کثیری از اقشار مختلف مردم و به همت اداره ارشاد شهرستان زابل مراسم تجلیل ازخدمات سرهنگ پاسدار محمد ناظری برگزار گردید.

 

DSC01139

 

درهمین راستا سرهنگ ناظری با ارسال پیامی از برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در این مراسم تقدیر و تشکر کرده است.

 

متن پیام ارسال بدین شرح می باشد.

اینجانب بدینوسیله و از طریق این رسانه مردمی( مجله الکترونیکی گندمــ پرس ) بر خود لازم می دانم سیزده رجب سالروز میلاد حضرت علی (ع) که به نام مقدس پدر نامگذاری شده است را خدمت تمامی مردان ولایتمدار و بسیجیان عزیز و سخت کوش منطقه سیستان تبریک عرض نمایم و از تمامی دست اندرکاران و زحمتکشان برگزار کننده مراسم تجلیل از اینجانب که به عنوان خادم و نماینده بسیجیان منطقه سیستان با حضور معتمدین ، ریش سفیدان ، سران طوایف ، رؤسای ادارات ، جامعه دانشگاهیان ، جامعه ورزشکاران ، اصحاب رسانه ، فرهنگ ، هنر ، قلمو پیشکسوتان عرصه ورزش برگزار گردید تقدیر و تشکر نمایم .

هر چند که با برگزاری این مراسم رسالت پاسداری بنده و سایر همکاران سبز پوشم سنگین تر گردیده است . لیکن امید است در پرتو توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( مدظله العالی ) بتوانیم با برنامه ریزی منظم و منسجم و بکارگیری و بهرمندی از تجربیات یکدیگر در سال همدلی و همزبانی جهت اعتلای میهن اسلامی و عزیزمان ایران گامهای مؤثری برداریم .

با تشکر خادم بسیجیان و مردم ولایتمدار سیستان ( ناظری)

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه