شهرگندمــــ : هیات فوتبال زابل و بحث ریاست آن یکبار دیگر دستخوش مسائلی شده است که درحوزه ورزش سیستان تاسف آور است . به گزارش شهرگندمــــ دو روز قبل کلانتر رئیس اداره ورزش و جوانان زابل اعلام کرد : طی حکمی رضا مشایخی بعنوان سرپرست هیات فوتبال زابل منصوب شده است و از خدمات نعمت […]

شهرگندمــــ : هیات فوتبال زابل و بحث ریاست آن یکبار دیگر دستخوش مسائلی شده است که درحوزه ورزش سیستان تاسف آور است .

به گزارش شهرگندمــــ دو روز قبل کلانتر رئیس اداره ورزش و جوانان زابل اعلام کرد : طی حکمی رضا مشایخی بعنوان سرپرست هیات فوتبال زابل منصوب شده است و از خدمات نعمت دهمرده نیز قدردانی خواهد شد.

 پس از این مساله با عنایت به حرف و حدیثهای فراوانی که در این خصوص وجود داشت , نخعی  رئیس هیات فوتبال استان درگفتگو با شهرگندمـــ  گفت : آقای کلانتر دراین قضیه یک اشتباه مرتکب شده اند , ایشان نمیتوانند راسا خود اقدام به صدور حکم و ابلاغ برای روسای هیاتهای ورزشی کنند , این مساله خلاف مقررات فدراسیون فوتبال میباشد , اما میتوانند فرد مورد نظر را به هیات فوتبال استان معرفی و هیات فوتبال استان است که تصمیم میگیرد چه کسی بعنوان رئیس هیات مشغول بکار باشد.

13920706165217953_PhotoL

نخعی در ادامه با اشاره به برخی دخالتهای سیاسی در این خصوص گفت : متاسفانه همه چیز قاطی شده و سفارشات و مسائل سیاسی موجب بروز این مساله شده است , درحالی که چنین چیزی خلاف قانون و بنده میتوانم دراین رابطه به دستگاههای نظارتی شکایت کنم .

بازهم عرض میکنم که اداره ورزش و جوانان باید فرد مورد نظر خود را به هیات فوتبال استان معرفی و هیات فوتبال تصمیم گیری خواهد کرد که چه کسی در راس هیات فوتبال زابل قرارگیرد.

درحال حاضر از نظر ما همان هیات مسئول فوتبال زابل میباشد و در جلسات هیات رئیسه هیات فوتبال استان نیز شخصی دعوت خواهد شد که از هیات فوتبال استان حکم دارد و نه شخص دیگری.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه