سرنوشت هیات فوتبال زابل در گروه سفارشات و مسائل سیاسی قرار دارد ؟؟

 • کد خبر : 19640
 • ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۴
سرنوشت هیات فوتبال زابل در گروه سفارشات و مسائل سیاسی قرار دارد ؟؟

شهرگندمــــ : هیات فوتبال زابل و بحث ریاست آن یکبار دیگر دستخوش مسائلی شده است که درحوزه ورزش سیستان تاسف آور است . به گزارش شهرگندمــــ دو روز قبل کلانتر رئیس اداره ورزش و جوانان زابل اعلام کرد : طی حکمی رضا مشایخی بعنوان سرپرست هیات فوتبال زابل منصوب شده است و از خدمات نعمت […]

شهرگندمــــ : هیات فوتبال زابل و بحث ریاست آن یکبار دیگر دستخوش مسائلی شده است که درحوزه ورزش سیستان تاسف آور است .

به گزارش شهرگندمــــ دو روز قبل کلانتر رئیس اداره ورزش و جوانان زابل اعلام کرد : طی حکمی رضا مشایخی بعنوان سرپرست هیات فوتبال زابل منصوب شده است و از خدمات نعمت دهمرده نیز قدردانی خواهد شد.

 پس از این مساله با عنایت به حرف و حدیثهای فراوانی که در این خصوص وجود داشت , نخعی  رئیس هیات فوتبال استان درگفتگو با شهرگندمـــ  گفت : آقای کلانتر دراین قضیه یک اشتباه مرتکب شده اند , ایشان نمیتوانند راسا خود اقدام به صدور حکم و ابلاغ برای روسای هیاتهای ورزشی کنند , این مساله خلاف مقررات فدراسیون فوتبال میباشد , اما میتوانند فرد مورد نظر را به هیات فوتبال استان معرفی و هیات فوتبال استان است که تصمیم میگیرد چه کسی بعنوان رئیس هیات مشغول بکار باشد.

13920706165217953_PhotoL

نخعی در ادامه با اشاره به برخی دخالتهای سیاسی در این خصوص گفت : متاسفانه همه چیز قاطی شده و سفارشات و مسائل سیاسی موجب بروز این مساله شده است , درحالی که چنین چیزی خلاف قانون و بنده میتوانم دراین رابطه به دستگاههای نظارتی شکایت کنم .

بازهم عرض میکنم که اداره ورزش و جوانان باید فرد مورد نظر خود را به هیات فوتبال استان معرفی و هیات فوتبال تصمیم گیری خواهد کرد که چه کسی در راس هیات فوتبال زابل قرارگیرد.

درحال حاضر از نظر ما همان هیات مسئول فوتبال زابل میباشد و در جلسات هیات رئیسه هیات فوتبال استان نیز شخصی دعوت خواهد شد که از هیات فوتبال استان حکم دارد و نه شخص دیگری.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=19640

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
 1. ….. برادر عزیز من یک فوتبالی هستم قصد تخریب یا مقایسه ندارم من به جرات شاهد بودم که شخص ……………………. با تمام توان در صدد تعویض هییت فوتبال بر امده است درزمانی که هییت فوتبال زابل به هر یک ازبازیکنان مبلغ یک میلیون تومان پرداخت کرد ……….حتی یک ریا ل پرداخت نکرده است ایشان چندین بار است که با فرستادن افرادمختلف سعی در تعویض هییت داشته است ایشان بجای تعویض هییت بهتر بود کمکی کند تافوتبال نجات یابد با رفتن دهمرده ویا امدن مشایخی هیچ چیز تغییر نخواهد کرد ………………………………… درحالی که هییت کنونی تا جایی که بنده میدانم با دست خالی تیم داری کرده است وموفق هم بوده هییت کنونی درتاریخ استان اقدامی بی مانند را انجام داده وبا همین برو بچ خودی وبومی سهمیه لیگ را دردسته سوم کشورحفظ نموده کاری که دیگران نتوانستند واگر کمی تجربه بود قطعا کارهای بهتری انجام میشد …………………………………… ماتوصیه میکنیم به همه ……………………. که از سر هییت فوتبال زابل دست بردارد

 2. آقای رضامشایخی یکی از محبوبترین چهره های فوتبال سیستان هستند باید حمایتش کنیم

 3. سلام
  هر کدوم از عزیزان هم که امور هیات فوتبال زابل را برعهده بگیرند نیاز به حمایت همه جانبه از طرف مسئولین و مردم هستند
  با دست خالی نمی توان شاهکار کرد خوبه که مسئولین محترم ورزش شهرمون با هماهنگی هیات فوتبال استان قدم بردارند و فضای ورزش به سمت و سوی جریانات غیرورزشی کشیده نشود زیرا ورزش زابل خصوصا فوتبال امروز بیشتر از هر چیزی نیاز به حمایت از نیروهای باتجربه ورزشکار وحمایت های مالی و اسپانسر دارد.

 4. با سلام …………………………………………………… کاش مسئولین استان به این موضوع رسیدگی کنن !! از روزی که رئیس تربیت بدنی شدن چه کاری برای ورزش زابل انجام دادن؟؟؟ کاش ما هم……………….

 5. امیدواریم آقای دهمرده همچنان دراین پست باقی بمانند