گندمـــ پرس : چندی است که سرقت کابل های تلفن ، معضل بسیار جدی را برای شهروندان سیستانی ایجاد نموده است , بطوریکه در طول فقط یکی دو روز سیم های تلفن یک کوچه و یا یک محله برای دو بار دزدیده شده است!!!     این امر باعث گردیده ماموران مخابرات بطور عادی اقدام […]

گندمـــ پرس : چندی است که سرقت کابل های تلفن ، معضل بسیار جدی را برای شهروندان سیستانی ایجاد نموده است , بطوریکه در طول فقط یکی دو روز سیم های تلفن یک کوچه و یا یک محله برای دو بار دزدیده شده است!!!

 

SDC11320

 

این امر باعث گردیده ماموران مخابرات بطور عادی اقدام به کشیدن سیم نماید و دله دزدان اقدام به جمع آوری آن!

این عزیزان نیز اگر چه در همان موعد مقرر اقدام به تعویض و یا جایگزینی کابل های به سرقت رفته میکنند اما وقتی پای درد دل آنها مینشینی بواقع از این همه بی مهری و مشکلاتی که آنها را از وظایف اصلیشان دور میکند گلایه مند هستند که البته گلایه های بحق و بجاست.
این امر نه تنها در امر ارتباطات مردمی مشکل ایجاد نموده است بلکه سبب هدر رفت بیت المال نیز گردیده است.
بسیاری از گزارش های مردمی(با توجه به استفاده ای که از اینترنت شبانه دارند) حکایت از آن دارد که عمده دزدی ها از ساعت دو یا سه بامداد به بعد رخ می دهد.
با توجه به این موضوع و مسئله اداره مخابرات تا چه زمانی توان کشیدن سیم های تلفن را دارد؟

IMAGE634298272203473695

 

بنظر میرسد دراین خصوص فرماندهی انتظامی شهرستان زابل باید برنامه ریزی اساسی تری صورت دهد , البته شکی بر خدمات این عزیزان در سطح شهر نیست اما بنظر میرسد با عنایت به اینکه این معضل در بسیاری از محلات شهر زابل در ماه اخیر بوجود آمده , عزیزان نیروی انتظامی برنامه ریزی صورت دهند تا گشتهای شبانه را افزایش و مردمی را که با دهها مشکل دست و پنجه نرم میکنند از این مشکل که براحتی قابل پیشگیری میباشد برهانند و از هدر رفت بیت المال نیز جلوگیری نمایند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه