تاریخ : پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Thursday, 19 May , 2022

سرقت کابل های تلفن امان مشترکین سیستانی را بریده است

 • کد خبر : 21316
 • ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۳
سرقت کابل های تلفن امان مشترکین سیستانی را بریده است

گندمـــ پرس : چندی است که سرقت کابل های تلفن ، معضل بسیار جدی را برای شهروندان سیستانی ایجاد نموده است , بطوریکه در طول فقط یکی دو روز سیم های تلفن یک کوچه و یا یک محله برای دو بار دزدیده شده است!!!     این امر باعث گردیده ماموران مخابرات بطور عادی اقدام […]

گندمـــ پرس : چندی است که سرقت کابل های تلفن ، معضل بسیار جدی را برای شهروندان سیستانی ایجاد نموده است , بطوریکه در طول فقط یکی دو روز سیم های تلفن یک کوچه و یا یک محله برای دو بار دزدیده شده است!!!

 

SDC11320

 

این امر باعث گردیده ماموران مخابرات بطور عادی اقدام به کشیدن سیم نماید و دله دزدان اقدام به جمع آوری آن!

این عزیزان نیز اگر چه در همان موعد مقرر اقدام به تعویض و یا جایگزینی کابل های به سرقت رفته میکنند اما وقتی پای درد دل آنها مینشینی بواقع از این همه بی مهری و مشکلاتی که آنها را از وظایف اصلیشان دور میکند گلایه مند هستند که البته گلایه های بحق و بجاست.
این امر نه تنها در امر ارتباطات مردمی مشکل ایجاد نموده است بلکه سبب هدر رفت بیت المال نیز گردیده است.
بسیاری از گزارش های مردمی(با توجه به استفاده ای که از اینترنت شبانه دارند) حکایت از آن دارد که عمده دزدی ها از ساعت دو یا سه بامداد به بعد رخ می دهد.
با توجه به این موضوع و مسئله اداره مخابرات تا چه زمانی توان کشیدن سیم های تلفن را دارد؟

IMAGE634298272203473695

 

بنظر میرسد دراین خصوص فرماندهی انتظامی شهرستان زابل باید برنامه ریزی اساسی تری صورت دهد , البته شکی بر خدمات این عزیزان در سطح شهر نیست اما بنظر میرسد با عنایت به اینکه این معضل در بسیاری از محلات شهر زابل در ماه اخیر بوجود آمده , عزیزان نیروی انتظامی برنامه ریزی صورت دهند تا گشتهای شبانه را افزایش و مردمی را که با دهها مشکل دست و پنجه نرم میکنند از این مشکل که براحتی قابل پیشگیری میباشد برهانند و از هدر رفت بیت المال نیز جلوگیری نمایند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21316

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
 1. باسلام تنها راه نجات از این معضل بلمب کردن ضایعاتی هاست یادرزمان بارگیری نظارت توسط نمایندگانی از شهرداری مخابرات وفرمانداری وتعزیرات حکومتی باشند تا درصورت مشاهده اموال عمومی برخوردشدیدباآنها صورت گیرد از شهرستان نهبندان چند عدددرب فاضلاب کم شده بود داستان اونجادستور پلمب ضایعاتی رادادولی درزابل معلوم نیست چرا از اقدام کاری که راه حل دارد مسئولین سرباز میزنندباتوجه به اینکه می دانند این امال توسط همین ضایعاتی ها خریداری می شوند

 2. چرا در شهر شما (زابل) اینقدر افرادمعتاد در کوچه و خیابان ها دیده میشن البته شب ها تعدادشون 3 برابر میشه چرا این افراد رو از سطح شهر جمع نمیکنن!

 3. تمرکز باید بر مهار مالخرهای حامی سارقان … جمع خسارت سرقتهای کابل از مالخر توسط قوه قضائیه گرفته شود.

 4. مقابله شدید و جدی با ضایعاتی ها و آقایانی که جنس دسته دوم میخرن البته اسم آقا نمیتوان روی این افراد گذاشت!!!

 5. باسلام خواهشمند است مسولین شهرداری به فکر این محل باشند چون زمانیکه بارندگی می شودترددداخل خیابان واقعا مشکل است اگه طرح نهضت اسفالت برای حومه شهر نیست لاقل مسولین شهرداری باریختن شن میتوانند مشکل را حل کنند باشکر

 6. با نظر این دوستمون موافقم اگه ضایعات خریدار نداشته باشه دزد هم دیگه نمیدزده میخواد چکار کنه ،هر چى گیرشون میاد سرقت میکنن از سیم و کابل برق تا هر چى که ضایعاتى ازشون بخره.
  فکر کنم یه گزارش هم از سرقت سیم کشی ساختمونای در حال ساخت تهیه کنید بد نباشه

 7. والا گاهی فقط از سر بیماری های روانی بعضی افراد از این کارها انجام میدن مثلاْ سیم تلفن اندازه 10 سانتی متر طرف میبره خب به این چی میشه گفت