گندمــــ پرس : دو ماه از تصویب طرح منطقه آزاد تجاری سیستان در کارگروه تخصصی شورای عالی مناطق آزاد کشور گذشت . به گزارش گندمــــ پرس پس از تصویب این طرح در کــارگروه مربوطه , در حال حاضر همه در این خصوص سکوت اختیار کرده و تنها دو اظهار نظر در مورد آن بیان شده […]

گندمــــ پرس : دو ماه از تصویب طرح منطقه آزاد تجاری سیستان در کارگروه تخصصی شورای عالی مناطق آزاد کشور گذشت .

به گزارش گندمــــ پرس پس از تصویب این طرح در کــارگروه مربوطه , در حال حاضر همه در این خصوص سکوت اختیار کرده و تنها دو اظهار نظر در مورد آن بیان شده است , حال که مدتی از آن دو اظهار نظر نیز می گذرد به نظر هردو ناامید کننده است.

منطقه-آزاد

 

دولتمردان استان معتقدند ,  طرح منطقه آزاد تجاری سیستان در حال طی انجام مراحل قانونی خود است  و هیچ اطلاعات دیگری دراین خصوص ارائه نمی کنند و بیان هم نمی شود که چرا این مراحل این قدر طولانی شده است .

دکتر سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در سوم مرداد جاری گفت : کلیات این موضوع در سفر یکسال گذشته رئیس جمهور و هیات دولت به استان سیستان و بلوچستان مورد تصویب قرار گرفت که خوشبختانه لایحه منطقه آزاد تجاری سیستان در چند روز آینده به مجلس ارسال خواهد شد.

وعده های مسئولین ارشد دولت در استان به نوعی فرار از پاسخ گویی و صحبت سید باقر حسینی نیز , مانند چند مرتبه گذشته برای این بیان شده است که اولین بیان کننده باشند , که اگر جز این بود پایان هفته را شاهد می بودیم , اما هم هفته مذکور به پایان رسید و هم هفته های دیگر اما خبری از ارائه طرح به مجلس نشد و درنهایت مجلس به تعطیلات رفت.

مردمی که به امید منطقه آزاد روزگار می گذرانند حق دارند از این خبر مطلع باشند ,  پس بهتر است که مدیران استان و نمایندگان شفاف با مردم سخن بگویند و اگر مشکلی وجود دارد بیان شود تا مردم نیز از آن مطلع باشند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه