تاریخ : شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 10 June , 2023

سرانجام تریلی های ترانزیت محور چابهار به میلک…!!!

  • کد خبر : 31661
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۰:۲۸
سرانجام تریلی های ترانزیت محور چابهار به میلک…!!!

گندم پرس : بعد از گذشت ۵سال از تحویل خودرو های تریلی ترانزیت محور چابهار به میلک گلایه ای از سوی دارندگان این دستگاه تریلی ها به دست ما رسید که به سمع و نظر همراهان عزیز گندم پرس و مدیران می رسانیم.   در سال ۱۳۸۹در دولت دکتر احمدی نژاد، به متقاضیان، ۳۰۰دستگاه تریلی […]

گندم پرس : بعد از گذشت ۵سال از تحویل خودرو های تریلی ترانزیت محور چابهار به میلک گلایه ای از سوی دارندگان این دستگاه تریلی ها به دست ما رسید که به سمع و نظر همراهان عزیز گندم پرس و مدیران می رسانیم.

 

در سال ۱۳۸۹در دولت دکتر احمدی نژاد، به متقاضیان، ۳۰۰دستگاه تریلی ترانزیت برای تبادل کالا در محور چابهار – میلک تحویل داده شد و مقرر گردید در حداقل زمان، تغییر وضعیت از پلاک عبور موقت به پلاک ملی انجام گردد و نه تنها از این وعده خبری در دولت قبل نشد بلکه باعث بوجود آمدن مشکلات عدیده ای برای دارندگان این خودروها در حال حاضر گردید.

 

تریلی هایی که برای ترانزیت کالا از چابهار به میلک و برعکس قرار بود به کار گرفته شوند و به همین وعده و امید به هر طریق ممکن اقدام به خرید این وسیله ی نقلیه ی سنگین و پر هزینه کردند،در حال حاضر فقط می توانند برای کارخانه سیمان خاش و سیستان کار کنند و سیمان را با قیمت تنی ۳۰هزارتومان جابه جا نمایند و همچنین صاحبان تمامی این خودروها نیز با مشکلات بزرگتری روبرو هستند به طوری که اجازه خروج از استان حتی برای تعمیر وسیله نقلیه آنها فقط در صورت گذاشته شدن مبلغ ۶۰میلیون تومان وصیغه امکان پذیر بوده و سودای خدمت در سایر نقاط ایران نیز از آنها گرفته شده است.

 

 که این مساله را از طریق نمایندگان سیستان دنبال کردیم و نامه ای برای راهنمایی و رانندگی کل کشور و استانداری ارسال گردید و موضوع را تلفنی پیگیری نمودیم ،که در پاسخ اعلام گردید که این مشکل تنها می تواند از طریق شخص استاندار و هیئت وزیران حل و مرتفع گردد.

 

در این خصوص نیز پیگیری های زیادی صورت گرفت که موفق به دیدار با استاندار محترم و زحمت کش استان نشدیم و برآن آمدیم که از طریق پایگاه اطلاع رسانی گندم پرس، مشکل ۳۰۰دستگاه خودرو که هر کدام حداقل سه خانواده را از بیکاری نجات می دهند  به گوش مسئولین محترم برسانیم تا شاید دولت تدبیر و امید، ناامیدی امروزمان را مرتفع نماید.

 

 البته ناگفته نماند در این خصوص اقدامات مثبتی صورت گرفته ولی حصول نتیجه نهایی، پیگیری شخص استاندار را می طلبد و نگاه ۳۰۰ خانواده به عنایت و درایت ایشان دوخته شده است.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=31661

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. کدوم استاندار ؟
    مگه استاندار هم ما داریم؟