گندم پرس:باسلام وتبریک به مناسبت سال نو و ولادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت زهرا(س) آرزوی توفیق و سعادت برای همه ی عزیزان و سروران دارم.   چندیست که برخی از دوستان، این جانب رامورد لطف مرحمت خویش قرارداده اند و محکوم به جانب داری از گروه خاصی می کنند ازاین جهت لازم دانستم چند […]

گندم پرس:باسلام وتبریک به مناسبت سال نو و ولادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت زهرا(س) آرزوی توفیق و سعادت برای همه ی عزیزان و سروران دارم.
 
چندیست که برخی از دوستان، این جانب رامورد لطف مرحمت خویش قرارداده اند و محکوم به جانب داری از گروه خاصی می کنند ازاین جهت لازم دانستم چند کلمه ای باشما همراهان درد دلیداشته باشم.
 
همه میدانید که خانواده ی بنده که از سادات سیستان می باشند از ابتدا که در سیستان می زیسته اند ، همراه مردم بوده و حرفشان حرف مردم و اگر جایی حقی از مظلومی ضایع میشده اعاده ی حق می نموده اند.
 
حال چشده که بعضی از دوستان که به چند نسل قبل آنان رجوع کنید متوجه خواهیدشد که چه بوده اند و چه هستند  مطالبه گر ، و ما که اجداد مان همراه مردم بوده اند شده ایم منافق؟؟؟
 
بنده و نه هیچ یک از اعضای هیئت تحریریه در حدو شان خویش نمی بینیم که ازسادگی مردم و یا زد و بند بامدیری برای خویش کلاهی بدوزیم.
 
قطعا دنیا و آخرت خویش را به حکم مشاوره ای ویا… نخواهیم فروخت که براین عقیده ایم ارزش و کرامت نفس ما بیش از این حرف هاست.
 
خدابهتر میداند که نیت بنده واعضای هیئت تحریریه جزپیگیری  مشکلات مردم چیزی نبوده ونخواهد بود.
 
آرزو دارم که سعادتی جز عمل به این فریضه نیزبه بنده ندهد که قطعا دچار عاق والدین خواهم شد.
 
و همینجا قسم جلاله یاد میکنم که تنها خط قرمز بنده و سیاست سایت ، رهبری بوده و خواهد بود و زیر پرچم هیچ گروه و حزبی نخواهم رفت.
 
وآنانی راکهاین چنین حرف هایی راجع به بنده وهمکارانم در هر محفلی زده اند به خدا واگذارنمودم که او بهترین قضاوت کننده است.
 
به امید ّابادانی سیستان
سیدمحمدکاظم حسینی طباطبایی
مدیرمسئول

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه