شهرگندمـــ : معصومه ابتکار با حضور در دانشگاه سیستان و بلوچستان در جمع دانشجویان و اساتید این دانشگاه سخنرانی کرد.به گزارش شهرگندمـــ , وی در ابتدای سخنانش از مهمان نوازی سیستانیها تقدیر کرد و همایش زابل را بسیار نشست خوب دانست و گفت : امروز یک رویکرد جهان و بین المللی را دربحث احیای هامون […]

شهرگندمـــ : معصومه ابتکار با حضور در دانشگاه سیستان و بلوچستان در جمع دانشجویان و اساتید این دانشگاه سخنرانی کرد.
به گزارش شهرگندمـــ , وی در ابتدای سخنانش از مهمان نوازی سیستانیها تقدیر کرد و همایش زابل را بسیار نشست خوب دانست و گفت : امروز یک رویکرد جهان و بین المللی را دربحث احیای هامون داشتیم , این تالاب میتواند منشاء صلح و دوستی دو ملت ایران و افغانستان باشد.

IMG_4454

ابتکار دربخشی ازسخنانش با اشاره به حضور سفرای آلمان و افغانستان گفت : از این بابت جلسه یک جلسه کم نظیری بود و امیدواریم این نگاه و این رویکرد با پشتوانه مردم شریف سیستان و دانشگاهیان پیش برویم .
وی ازنگاه مثبت استاندار به مقوله احیای تالاب هامون تشکر کرد.

IMG_4457 

IMG_5190

فکر میکنم یکی از تحولات مهمی که در دولت یازدهم جز مطالبات مردم بود و تدریجا داریم این تحول رو شاهد هستیم , بهبود و توجه جدی به دانشگاه و عزت دانشجویان که نقش راهبری نقشه علمی کشور را دارند , می باشد.
وی در ادامه افزود : دولت یازدهم تصمیم برحرکت برمدار دانایی دارد و دیگر کشور وارد آزمون و خطاهای سلیقگی درمسائل مدیریت مهم و حساس نشود واین لازمه اش همراهی دانشگاه با دستگاههای اجرایی مخصوصا در موضوعاتی که چالش برانگیز است و ما بحران داریم , یقینا یکی ازاین موضوعات مساله محیط زیست میباشد.
معصومه ابتکار افزود: رئیس جمهور نیز به مساله محیط زیست نگاه ویژه ای دارند و از همان روزهای ابتدایی شروع بکار دولت این مسائل را مورد توجه قرار داده است و دولت بنا دارد که یک پاسخ جدی به مطالبه مردم بدهد که این جای تقدیر و تشکر دارد.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور در پایان گفت : متاسفانه ما در حل مشکلات زیست محیطی دیر دست به کار شده ایم .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه