دکتر احمد علی کیخا نماینده سیستان

یکی از جوانان ولایت مدار سیستانی در پی انتشار فایل صوتی یکی از نمایندگان سیستان در فضای مجازی از خود واکنش نشان داد:

گندم خبر, آقای نماینده سلام، قطعا به این نکته توجه داشته باشید که اگر شهدا نبودند حال به جای صندلی سبز بهارستان در حال سپری کردن ایام با عملگی برای اجنبی ها بودید.

 

همین است که با تمسخر و خنده سخن میگوید، چون حال و هوای جنگ و جبهه را لمس نکرده ای، تلاش ها و مجاهدات سپاه و سپاهیان را ندیده ای ، که بدانی چه بوده و چه شده که امروز در بین ابر قدرت های جهان حرفی برای گفتن داریم و اینگونه سربلندیم.

 

آقایان نماینده درک نمی کنید چون روزی که مشغول تفریح و تفرج و تحصیل در خارج از کشور بودید بهترین فرزندان غیرتمند سرزمینمان، دانشگاه ها را برای دفاع از ناموس و وطن رها کردن و راهی میدان شدند، تا یکی همانند شما امروز بلند بلند بخندد و سپاه و بسیج و یاد شهدا را با بدترین لحن به سخره بگیرید.

 

جناب نماینده روزهای انتخابات همین یادگاران شهدا و جنگ تمام قد کنارت ایستادند و در پی حمایت از شما نیز بیانیه صادر نمودند، اما شما در مقابل جواب حمایت های آنان را با تمسخر و توهین دادی.

 

جناب نماینده حضرت امام میفرماید “اگر سپاه نبود کشور هم نبود” از روی این سخن گران بها روزی هزار بار کم است که بنویسی و تکرار کنی تا به معنی آن پی برده و ملکه ذهنتان شود.

 

ای کاش حداقل به احترام این مردم ولایت مدار که شما را به عنوان نماینده خویش انتخاب نمودند برزبان حداقل رعایت می کردید، گویا که مستقیما با نظام و انقلاب و ارزشهای دفاع مقدس زاویه دارد.

 

ای کاش صدایتان نبود تا می گفتیم منافقین قصد تخریبتان را دارند، حال چه خاکی بر سر نماییم که نماینده مان با زبان خودش اصول اصلی نظام را مورد حمله قراره داده هست؟

 

در اینجاست که انسان یاد این آیه از قرآن که میفرمایند: مکرو ومکرالله والله خیرالماکرین

همانا خداوند مکارترین است که اگر بخواهد به راحتی می تواند مکر مکاران را به دست خودشان نمایان سازد.

 

و در آخر سوالی از آنان که میدانم از انتخاب خویش پشیمانند اما روزی سینه چاک آقای دکتر بودند، همان هایی که مشقت جنگ، زجرشکنجه، محضر شهدا و زمان شهادت شهدا را لمس کرده اند و ما نیز به صداقت آنان در دفاع از میهن ایمان داریم، اکنون چه حالی دارید برای کسی که سینه چاک نمودید و فریاد حمایت سر دادید حال میبینید ذره ای برای خون هم رزمانتان و اصول اصلیتان کمترین ارزشی قائل نیست؟؟؟

 

قطعا قبول خواهید داشت که فقط و فقط ابزار و سکویی برای رسیدن آقای دکتر به اهدافش بودید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه