شهرگندمـــ : نماز جمعه شهر زابل به امامت حجت الاسلام کیخا امام جمعه این شهر در محل مصلی المهدی برگزار گردید به گزارش شهرگندمـــ کیخا در خطبه دوم نماز جمعه این هفته گفت :از خدا طلب می کنیم که در دنیا و آخرت به ما سعادت و حسنه عطا کندیکشنبه 14 دی مصادف با 12 […]

شهرگندمـــ : نماز جمعه شهر زابل به امامت حجت الاسلام کیخا امام جمعه این شهر در محل مصلی المهدی برگزار گردید

به گزارش شهرگندمـــ کیخا در خطبه دوم نماز جمعه این هفته گفت :از خدا طلب می کنیم که در دنیا و آخرت به ما سعادت و حسنه عطا کند
یکشنبه 14 دی مصادف با 12 ربیع الاول بنا به روایات اهل سنت میلاد مسعود پیامبر(ص) و آغاز هفته وحدت است. 17 ربیع الاول در روایات شیعه میلاد پیامبر اکرم(ص) است که بین این ایام را هفته وحدت نامگذاری کرده اند.
استکبار جهانی با تفرقه بین مسلمانان سعی دارد اساس اسلام را ازبین ببرد، برای استکبار جهانی فرقی بین شیعه و سنی نیست و اصل اسلام را می خواهند از بین ببرند.امروزه وحدت بین مسلمین بیشتر از همیشه مورد نیاز است.

وحدت یعنی اینکه به عقاید هم احترام گذاشته و به مقدسات همدیگر توهین نکنند و در حین این احترام متوجه دسیسه های دشمن نیز باشند.
حجت الاسلام کیخا در ادامه افزود : یکی از دسیسه های دشمنان ایجاد تفکر وهابیت است، ایجاد گروه کثیف و نجس داعش است.

ایشان در بخش پایانی خطبه دوم با اشاره به شهادت معلم شهید شهرکی و شهید بسیجی ادهم صبوری گفت :  این توظئه اسکتبار است. من ضمن دعوت مردم بصیر سیستان به خویشتن داری  , سخنی هم با مسئولین عزیز دارم
ما از همه مسئولین مربوطه خواستاریم که مجدانه به این مسئله رسیدگی کنند و دلخوش به چند شعار و جلسه نشوند
ما خواستاریم که در همین ایام جلسه ای رسمی به همین منظور گرفته شود و از نمایندگان محترم خواستاریم که با جدیت بیشتری رسیدگی کنند .

این یک دسیسه فرا منطقه ای است که مردم این منطقه را به جان هم بیندازند و با تفرقه ی که ایجاد می کنند که این تنگه احد را بلرزانند.
5 اسید پاشی در اصفهان اتفاق افتاد،رئیس جمهور ورود کردند. در اینجا می بینیم جوان های ما پرپر می شوند.آیا این رسیدگی نمی خواهد؟

آیا این جلسه نمی خواهد؟ آیا در تهران،در مجلس یک کمیسیون رسیدگی به همین مسئله اختصاصی نمی خواهد؟
ان شاالله شاهد باشیم که دیگر این وقایع اتفاق نیفتد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه