گندم پرس : هوشنگ ناظری صبح امروز در جلسه شورای ترافیک زابل اظهار کرد: تهیه طرح جامع ترافیک و حمل و نقل شهرستان زابل ضرورت دارد و ادارات مربوطه باید با همکاری حوزه حمل و نقل با جدیت و دقت لازم در این زمینه اقدام کنند. وی بر روانسازی ترافیک تاکید کرد و افزود: ساماندهی […]

گندم پرس : هوشنگ ناظری صبح امروز در جلسه شورای ترافیک زابل اظهار کرد: تهیه طرح جامع ترافیک و حمل و نقل شهرستان زابل ضرورت دارد و ادارات مربوطه باید با همکاری حوزه حمل و نقل با جدیت و دقت لازم در این زمینه اقدام کنند.

وی بر روانسازی ترافیک تاکید کرد و افزود: ساماندهی نمایشگاه‌های اتومبیل در مکان جدید در شهر زابل ضروری است و شهرداری باید اهتمام جدی در این زمینه داشته باشد.

این مسئول ادامه داد: تسهیل در امور ترافیکی و رفع نقاط حادثه‌خیز می‌تواند نقش مهمی در کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای داشته باشد، لذا می‌طلبد برنامه‌ریزی مدونی در این باره صورت گیرد.

وی اضافه کرد: برخی نقاط شهری پرترافیک باید بررسی و اصلاحاتی در آنها رخ دهد تا از بروز هرگونه حادثه احتمالی جلوگیری شود.

ناظری تصریح کرد: احداث پایانه‌بار شهرستان زابل از ضروریات است که باید به طور جدی در دستور کار شورای ترافیک باشد؛ چراکه بخش خصوصی از این موضوع استقبال می‌کند.

فرماندار ویژه زابل ادامه داد: احداث فاز جدید پایانه مسافربری زابل لازم است که اعتبار لازم نیز پیش‌بینی شده است و شهرداری باید با اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌ها همکاری کند تا این پروژه هر چه سریع‌تر اجرایی شود.

وی با اشاره به ساماندهی تاکسی‌های برون شهری خاطرنشان کرد: دفاتر شرکت‌های حمل و نقل بار نیز باید سریع‌تر از داخل شهر به بیرون شهر انتقال داده شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه