گندمـــــ پرس :ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل گفت: سازمان تاکسیرانی نسبت به ساماندهی تاکسی های سرویس مدارس با نظارت و جدیت بیشتری اقدام کند.   روز چهارشنبه روابط عمومی فرمانداری شهرستان ویژه زابل، هوشنگ ناظری در نشست شورای ترافیک با اشاره به ضرورت استفاده از تاکسی برای سرویس مدارس […]

گندمـــــ پرس :ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل گفت: سازمان تاکسیرانی نسبت به ساماندهی تاکسی های سرویس مدارس با نظارت و جدیت بیشتری اقدام کند.

 

روز چهارشنبه روابط عمومی فرمانداری شهرستان ویژه زابل، هوشنگ ناظری در نشست شورای ترافیک با اشاره به ضرورت استفاده از تاکسی برای سرویس مدارس اظهار داشت: لیست مدارس شهر و منطقه به تاکسیرانی اعلام شده و باید نسبت به تامین و نظارت بر تاکسی ها با حساسیت و نگاه خاص برنامه ریزی شود.

وی گفت: خط کشی معابر جلوی مدارس سطح شهر و حاشیه راه های برون شهری، پاکسازی محدوده مدارس و نصب علایم رانندگی از مهمترین نکات ایمنی است که متولیان مربوطه باید اقدامات مشخصی را در این رابطه انجام دهند.

وی با تاکید بر شدت نظارت بر تاکسی های ویژه مدارس تصریح کرد: اخذ گواهی آموزش راهور برای تاکسی ها به منظور آرامش و تامین سلامت دانش آموزان ضروری است.

فرماندار شهرستان ویژه زابل افزود: استفاده از تاکسی های بانوان ویژه سرویس مدارس دخترانه موضوع قابل توجه ای است که مسوولان دست اندرکار باید دقت لازم را در این خصوص داشته باشند.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه