گندمــــ پرس : اولیــن ســالگرد تـدفین دو تن از شهــدای گمنام، ۳۱ مرداد در نیمروز برگــزار می شــود. به گــزارش « گندمــــ پرس » سرهنگ پاسـدار محمدرضا نخعی فرمانده سپاه شهرستان نیمروز اظهار نمــود : اولین سالگرد تدفین دو تن از شهدای گمنام  نیمروز، 31 مرداد در این شهرستان برگزار می شود.   وی افزود: […]

گندمــــ پرس : اولیــن ســالگرد تـدفین دو تن از شهــدای گمنام، ۳۱ مرداد در نیمروز برگــزار می شــود.

به گــزارش « گندمــــ پرس » سرهنگ پاسـدار محمدرضا نخعی فرمانده سپاه شهرستان نیمروز اظهار نمــود : اولین سالگرد تدفین دو تن از شهدای گمنام  نیمروز، 31 مرداد در این شهرستان برگزار می شود.

 

وی افزود: این مراسم پاسداشت با هدف انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان و تجدید میثاق با شهدا و آرمانهای امام خمینی رحمت الله علیه برگزار می شود.

 

فرمانده سپاه نیمروز درخصوص ساخت مقبره شهدای گمنام نیمروز گفت: برای ساخت این مقبره از دانشجویان رشته هنر دانشگاه ملی زابل دعوت شود تا ضمن برگزاری مسابقه برای بهترین و کم هزینه ترین طراحی ساخت مقبره مفهومی از معماری ایران اسلامی نیز در ساخت مقبره شهدا نهادینه شود.

 

گفتنی است این دو شهید متعلق به عملیات بدر در سال 63 و در جزایر مجنون هستند که سال گذشته در همین ایام بود که پیکر پاک و مطهر آنها در بوستان شهدای نیمروز به خاک سپرده شد.

 خبرگـزاری شبستان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه