فوری

گندم خبر, زن جوان خواستگار سابق خود را وارد خانه خود در زاهدان کرد تا با کمک او سناریوی مرگ دلخراش همسرش را رقم زند.

 

گندم خبر, زن جوان خواستگار سابق خود را وارد خانه خود در زاهدان کرد تا با کمک او سناریوی مرگ دلخراش همسرش را رقم زند.

 

علی‌اکبر صفرزاده معاون دادستان مرکز سیستان و بلوچستان گفت: دو شب گذشته گزارشی مبنی بر اسیدپاشی به یک زن و شوهر جوان در یکی از محلات زاهدان به نیروی انتظامی اعلام شد.

 

معاون دادستان مرکز سیستان و بلوچستان افزود: در این حادثه که حوالی ساعت سه بامداد رخ داده است فردی وارد منزل این زوج تازه ازدواج کرده شده و اقدام به اسیدپاشی می‌کند.

 

وی ادامه داد: در این حادثه مرد جوان هدف اصلی اسیدپاشی قرار گرفت و تنها چند لکه اسید روی پا‌های زن ریخته شد.

 

صفرزاده با بیان اینکه مرد جوان بر اثر شدت سوختگی صورت و بدن شب گذشته در بیمارستان فوت کرد، تصریح کرد: پس از بررسی‌های تخصصی مشخص شد فرد اسیدپاش قبلاً خواستگار زن مقتول بوده است و قبل از ازدواج نیز زن جوان را تهدید به انجام چنین کاری کرده است.

 

معاون دادستان مرکز سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه زن جوان پس از ازدواج نیز با فرد اسیدپاش در ارتباط بوده است، گفت: طبق تحقیقات انجام شده مشخص شد زن جوان در این حادثه با فرد اسیدپاش همکاری داشته و ورود این فرد در نیمه شب به خانه این زوج جوان با هماهنگی زن مقتول انجام شده است.

وی اظهار داشت: با اقدامات و هدایت‌های قضایی انجام شده فرد اسیدپاش شناسایی و دستگیر شد. همچنین با توجه به اینکه همکاری همسر مقتول در این حادثه برای دستگاه قضایی محرز شد، دستور دستگیری این زن جوان نیز صادر شد و هم‌اکنون هر دو متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در بازداشت به سر می‌برند./رکنا

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه