گندمــــ پرس : تقریبا بیش از نه سال از شـروع بزرگـراه زابل-زاهدان می گـذرد و هنوز راه درازی برای افتتاح این پروژه ی بزرگ در پیش داریم.   طبق وعده های مسوولین قرار بر این بود که کلنگ افتتـاح پروژه بزرگراه زابل-زاهـدان در سال 92 به زمین بخـورد اما پیش بینی های مسوولان درست از […]

گندمــــ پرس : تقریبا بیش از نه سال از شـروع بزرگـراه زابل-زاهدان می گـذرد و هنوز راه درازی برای افتتاح این پروژه ی بزرگ در پیش داریم.

 

طبق وعده های مسوولین قرار بر این بود که کلنگ افتتـاح پروژه بزرگراه زابل-زاهـدان در سال 92 به زمین بخـورد اما پیش بینی های مسوولان درست از آب در نیامـد و حـالا ما در نیمـه های سـال 94 قـرار داریم و نه تنها این پروژه راه به جایی نبرده است بلکه شاهد تصادفات در این مسیر هستیم !

 

نقش بزرگـراهها در برقراری ارتباط منظم و سریع بین مناطق مختلف ،کاهش ترافیک ، جلوگـیری از بروز خطـرات احتمالی و کاهش تصـادفات خلاصـه می شود.

 

چرایی یه اتمام رسیدن این پروژه،آن هم بعد از مدت زمان طـولانی ذهـن خیلی ها را درگـیر خود کـرده است !

 

zabol-zahedan

 

شاید اولین گـام در اجــرای پروژه های ملی،صداقت بین مردم و مسوولین باشد مسوولین می توانند با به ثمر رساندن پروژه ها اعتماد مردم را به خود جلب کنند.

 

بطور کلی اجرای این پروژه می تواند امنیت جان مردم را بیش از پیش فراهم سازد و ما کمتر شاهد تصادفات در این مسیر باشیم.

 

محور زابل-زاهـدان یکی از مسیرهای پر تردد در استان سیستان و بلوچستان به شمار می آید و همانطور که ذکـر شد باید اقدام عملی جهت امنیت بیشتر جان شهروندان با ساماندهی جاده برداشته شود.

 

اغلب برنامه ریزی ها برای به سرانجام رسیدن به موقع پروژه ها با مشکلاتی رو برو میشوند اما بزرگراه زابل-زاهدان بر خلاف انتظار مردم استان فراموش شده و ناراحتی های پنهان مردم استان را دو چندان کرده است .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه