گـندمـــــ پرس : در نخستین روز از هفته سلامت، زنگ سلامت با شعار ( ایمنی غذا از مزرعه تا سفره )  با حضور حجت الاسلام کیخا امام جمعه ،  ناظــری فرماندار ،  دکتر نصیری رییس دانشگاه علوم پزشکی و سایر مسئولان در دبیرستان دختــرانه تیزهـوشان شـهرستان زابل نواخته شد . حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا […]

گـندمـــــ پرس : در نخستین روز از هفته سلامت، زنگ سلامت با شعار ( ایمنی غذا از مزرعه تا سفره )  با حضور حجت الاسلام کیخا امام جمعه ،  ناظــری فرماندار ،  دکتر نصیری رییس دانشگاه علوم پزشکی و سایر مسئولان در دبیرستان دختــرانه تیزهـوشان شـهرستان زابل نواخته شد .

IMG-20150421-WA0006

IMG_0945

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا کیخا امام جمعه شهرستان زابل گفت : سلامت یکی از موضوعات مهمی است که باید در آن همدلی و همزبانی باشد لذا با همدلی و همزبانی می توانیم شعار بهداشت را که ایمنی غذا از مزرعه تا سفره است عملی کنیم یعنی در کلیه مراحل تولید افراد مختلف در سلامت مواد غذایی سهیم باشند در این صورت به هدف خود خواهیم رسید .

IMG_0980

وی پرداختن به تغذیه را مختص هفته سلامت ندانست و از مسولان دانشگاه خواست در کل سال و حتی سالها به این مقوله در راستای کیفیت عذا بپردازند.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه