گندمــ پرس : آنچه مشاهده میفرمائید تصاویری توام از زشتی ها و زیباییهای شهر زابل است . زیباییهای به دلیل تشکر از خدمات مسئولین امر بخصوص شهرداری و زشتی ها نیز جهت یادآوری به مسئولین امر بخصوص شهرداری منتشر میشود , تا شاید راه چاره ای !!!                 […]

گندمــ پرس : آنچه مشاهده میفرمائید تصاویری توام از زشتی ها و زیباییهای شهر زابل است .

زیباییهای به دلیل تشکر از خدمات مسئولین امر بخصوص شهرداری و زشتی ها نیز جهت یادآوری به مسئولین امر بخصوص شهرداری منتشر میشود , تا شاید راه چاره ای !!!

 

زابل

 

h (2)

 

h (3)

 

h (4)

 

h (5)

 

زابل

میدان یعقوب لیث زابل

 

 

زابل

 

h (8)

 

زابل

 

h (13)

 

باران زابل

فرودسی

DSC00264

سام شرقی

DSC00265

و . . .

DSC_2569

شیوه جدید جمع آوری آبهای سطحی

DSC_2572

 

DSC_2580

 

DSC_2581

 

DSC00274

 

DSC00275

 

DSC00286

خروجی شهر به سمت زاهدان و حضور خوروهای فروش میوه

DSC00301

 

h (9)

مقابل دانشگاه علمی و کاربردی زابل

h (11)

 

بارش تنها 10 میلی‌متر باران در روزهای اخیر این بلاها را بر سر کوچه‌ها و خیابان‌های شهر زابل آورده است و اگر بارش بیش از این باشد ؟

متاسفانه همانگونه که در تصاویر نیز بخوبی قابل مشاهده است , تمامی مشکلات حاصل از باران برای حاشیه شهر بوجود آمده و آنچه حتی یک روز پس از پایان باران نیز در بسیاری از کوچه های حاشیه شهر , روان آبهای وجود دارد که شهرداری اقدامی جهت جمع آوری آنها صورت نداده است.

معضل دیگری که این روزها به شهر چهره بسیار زشتی داده است , مبحث خودروهایست که در شهر در مناطق مختلف اقدام به فروش اجناسی از قبیل میوه و البسه می کنند که علاوه براینکه به اقتصاد شهر آسیب جدی میزنند , چهره بسیار زشتی را نیز در شهر بوجود آورده اند که این مساله نیز نشان از عدم جدید و برخورد قاطع مامورین شهرداری با این مساله دارد که جا دارد در آستانه نوروز به این مهم نیز بیش ازگذشته توجه شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه