تاریخ : پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Thursday, 19 May , 2022

تصاویر : زشت و زیبا شهر زابل در آستانه نوروز و پس از بارندگی

  • کد خبر : 21830
  • ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۱
تصاویر : زشت و زیبا شهر زابل در آستانه نوروز و پس از بارندگی

گندمــ پرس : آنچه مشاهده میفرمائید تصاویری توام از زشتی ها و زیباییهای شهر زابل است . زیباییهای به دلیل تشکر از خدمات مسئولین امر بخصوص شهرداری و زشتی ها نیز جهت یادآوری به مسئولین امر بخصوص شهرداری منتشر میشود , تا شاید راه چاره ای !!!                 […]

گندمــ پرس : آنچه مشاهده میفرمائید تصاویری توام از زشتی ها و زیباییهای شهر زابل است .

زیباییهای به دلیل تشکر از خدمات مسئولین امر بخصوص شهرداری و زشتی ها نیز جهت یادآوری به مسئولین امر بخصوص شهرداری منتشر میشود , تا شاید راه چاره ای !!!

 

زابل

 

h (2)

 

h (3)

 

h (4)

 

h (5)

 

زابل

میدان یعقوب لیث زابل

 

 

زابل

 

h (8)

 

زابل

 

h (13)

 

باران زابل

فرودسی

DSC00264

سام شرقی

DSC00265

و . . .

DSC_2569

شیوه جدید جمع آوری آبهای سطحی

DSC_2572

 

DSC_2580

 

DSC_2581

 

DSC00274

 

DSC00275

 

DSC00286

خروجی شهر به سمت زاهدان و حضور خوروهای فروش میوه

DSC00301

 

h (9)

مقابل دانشگاه علمی و کاربردی زابل

h (11)

 

بارش تنها 10 میلی‌متر باران در روزهای اخیر این بلاها را بر سر کوچه‌ها و خیابان‌های شهر زابل آورده است و اگر بارش بیش از این باشد ؟

متاسفانه همانگونه که در تصاویر نیز بخوبی قابل مشاهده است , تمامی مشکلات حاصل از باران برای حاشیه شهر بوجود آمده و آنچه حتی یک روز پس از پایان باران نیز در بسیاری از کوچه های حاشیه شهر , روان آبهای وجود دارد که شهرداری اقدامی جهت جمع آوری آنها صورت نداده است.

معضل دیگری که این روزها به شهر چهره بسیار زشتی داده است , مبحث خودروهایست که در شهر در مناطق مختلف اقدام به فروش اجناسی از قبیل میوه و البسه می کنند که علاوه براینکه به اقتصاد شهر آسیب جدی میزنند , چهره بسیار زشتی را نیز در شهر بوجود آورده اند که این مساله نیز نشان از عدم جدید و برخورد قاطع مامورین شهرداری با این مساله دارد که جا دارد در آستانه نوروز به این مهم نیز بیش ازگذشته توجه شود.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21830

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
  1. پارک ملت. پارک یعقوب لیث .میدان یعقوب لیث هیچ کدوم زیبا نیستند و واقعا باعث تاسف هست که رسیدگی نمیشه نه رنگی نه چمنی نه اصلاح درختی نه چراغی نه و…/کوچه خیابان ها که همون حال ای سالهای قدیم رو داره نه آسفالتی .تازه برای عید هم هنوز دست به کار نشدن . پس کجا هستن مسئولین و نمایندگان جهت حل این مسائل که مردم بیشتر با اون سر و کار دارن ممنون از به تصویر کشیدن اما دیر .

  2. تصاویر تأسف بر انگیزی بود و جا داره به مسئولین مربوطه و شورای محترم شهر زابل خسته نباشید گفت واقعا دست مریزاد داره. ما به عنوان یک سیستانی از برخی از این ناهنجاریها خجالت میکشیم و به این فکر میکنیم که اگه خدایی نکرده در ایام عید مهمان غیر بومی داشته باشیم و با نزول رحمت خدا مواجه بشیم باید چه کرد!!!! شهرداری حتی از ارایه جزئی ترین خدمات به مردم عاجز شده چه برسه به اینکه مردم انتظار خدمات در حاشیه شهر داشته باشن.!!! حالا از این موضوع بگذریم معضله این همه خودروهای سرگردان در سطح شهر امان مردم رو بریده. الان دیگه تمومه خیابونایه شهر پر از خودروهایی شده که هر چیزی میفروشن از میوه گرفته تا کیف و کفش و… واقعا تو شهرداری این همه نیرو دارن چیکار میکنن !!! باید یک خسته نباشید اساسی به جناب شهردارگفت.

  3. مسئولین باید تلاش بیشتری کنند تامهمانی اگر به شهر ما بیایند ما خجالت زده نشویم

  4. باعثه تاسفه در جاده زابل به زاهدان ( جاده جدید الاحداث بزرگراه ) اصلا شیب دهی صورت نگرفته . وسط جاده آب جمع میشه . خجالت آوره بزرگراه به این سبک …..

  5. احتمالا واسه همین کم بارون میاد چون با این وضع زابل اگه همش بارون بیاد زندگى مختل میشه ، بابا تصاویر ممنون زیبا بود یاد خاطراتمون افتادیم اخرین بارى که سام شرقی پر اب دیدم سال ٨٢ بود یادش بخیر

  6. اوضاع کوچهای حاشیه شهر بسیار بد و نامساعد است لطفا شهردار و شورای شهر نسبت به بهبود اوضاع بخصوص دانشگاه هفت ۷ تلاش کنند واقعا وضع این خیابان جای تاسف دارد.

  7. چی بگیم

  8. واقعا وضعیت شهر و شهرداری زابل جای تأسف داره. مثلا این وضعیت شهری با این جمعیت و وسعت هست. والا نهبندان خیلی بهتره نسبت به زابله! انگار این شهرداری قانونی نداره تمام ماشین های دست فروش تو سطح شهر دارن فعالیت میکنن سد معبر میکنن خلاصه هر کاری دوس دارن میکنن و کسی هم نیست رسیدگی کنه بعد شما از وضعیت اسفالت و نظافت شهر گله میکنین…؟؟؟