شهر گندمـــ :  مجتبی شجاعی بخشدار مرکزی خاش در گفت و گو با شهر گندم ، هدف از ایجاد این وب سایت را پوشش خبری مناسب فعالیت ها و اقدامات بخشداری مرکزی خاش عنوان کرده و اظهار داشت: وجود سایت اطلاع رسانی باعث می شود مردم  در جریان  امورات جاری و فعالیت های بخشدار و دهیاران زحمتکش […]

شهر گندمـــ :  مجتبی شجاعی بخشدار مرکزی خاش در گفت و گو با شهر گندم ، هدف از ایجاد این وب سایت را پوشش خبری مناسب فعالیت ها و اقدامات بخشداری مرکزی خاش عنوان کرده و اظهار داشت: وجود سایت اطلاع رسانی باعث می شود مردم  در جریان  امورات جاری و فعالیت های بخشدار و دهیاران زحمتکش قرار گیرند و یک ارتباط دو سویه بین مردم و بخشداری برقرار شود.

وی افزود: در این وب سایت بخشهای مختلفی مانند اخبار و گزارش، بخشنامه، معرفی شهدای بخش مرکزی، مطالب علمی –  آموزشی و سایر مستندات، پیش بینی و گنجانده شده است .
به گزارش شهر گندم شجاعی بیان کر د: حضور در دنیای مجازی از ملزومات دنیای امروز است زیرا امروزه به دلیل گستردگی و عمق فعالیت های افراد و ادارات نیاز به ابزاری برای معرفی و جذب حداکثری خواسته های مخاطبان احساس می شود.

وی ادامه داد: وب سایت ها برای هر نهادی همچون یک سفیر در تمام محلات شهر، شهر های کشور و کشور های جهان عمل می کند چرا که همیشه در دسترس است و از هر نقطه از جهان که به شبکه اینترنت دسترسی داشته باشیم می توانیم وب سایت مورد نظر را مشاهده نماییم.

بخشدار مرکزی خاش اظهار داشت : این سایت به آدرس اینترنتی  www.khashcenter.ir فعالیت خود را آغاز کرده است .

شجاعی همچنین در پایان از راه اندازی طرح ارتباطی سهام برای نخستین بار در این بخش خبر داد و گفت: سامانه ارتباطی بخشداری مرکزی خاش به شماره ۱۰۰۰۵۴۳۰۰۰۰۰۰۰ نیز برای ارائه پیشنهادات، انتقادات و بیان مشکلات راه اندازی شده است.

bakhshdari

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه